bezárás
bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Visszavásárlási garancia
Ania Haie ezüst állítható méretű gyűrű 50-58 között (R014-03H)
 Ania Haie ezüst állítható méretű gyűrű 50-58 között (R014-03H)  Ania Haie ezüst állítható méretű gyűrű 50-58 között (R014-03H)  Ania Haie ezüst állítható méretű gyűrű 50-58 között (R014-03H)

Terelje a figyelmet a kezére ezzel a kiotói opálos ezüst állítható gyűrűvel. A színek csillogó ragyogása teszi ezt a darabot különlegessé, ami más gyűrűkkel halmozva is remekül mutat. Termék részletei:
- Anyag: ródium bevont sterling ezüst, opál kő
- Szalag stílusa: állítható
- Méret: 50 és 58 között.
- Belső átmérő: 16 mm és 18,5 mm között
- Kő mérete: 5mm x 7mm
- Súly: kb.0.8g

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Ania Haie ezüst állítható méretű gyűrű 50-58 között - R014-03H

Listaár: 10 490 Ft
+ ingyenes kiszállítás

1 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Elégedett voltam a rugalmas és gyors kiszolgálással. Az üzlet munkatársai kedvesek, udvariasak, segítőkészek voltak. Megtapasztalhattam, hogy itt vásárlás összegétől függetlenül fontos a vásárló, jó szívvel tudom mindenkinek ajánlani. További munkájukhoz sok sikert és sok elégedett vásárlót kívánok! "

V. Erzsébet

"Néhány sorban értékeljek? Nem tudok. Egy szóban tudom értékelni az Önök munkáját, segítségét, rugalmasságát: SZUPER! Tényleg nagyon köszönök mindent!"

K. Ildikó

"Azért választottam a boltjukat, 1. mert önök reagáltak leggyorsabban a kérdésemre! Folyamatos kapcsolatban voltunk. 2. Jó árat adtak, elsőre nem a legjobbat, de a 3. szolgáltatás minősége, és kedves ügyfélkezelés miatt nem volt kedvem átmenni máshová pár száz forint differencia miatt! Megkaptam amit szerettem volna, és személyes átvételnél is kedves volt a kolléganő! További sikeres működést kívánok!"

Cs. Hugó