bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Visszavásárlási garancia
Thomas Sabo x Haribo fekete gumimaci kristályüveg nyaklánc 45 cm (KE2209-052-11-L45)
 Thomas Sabo x Haribo fekete gumimaci kristályüveg nyaklánc 45 cm (KE2209-052-11-L45)  Thomas Sabo x Haribo fekete gumimaci kristályüveg nyaklánc 45 cm (KE2209-052-11-L45)  Thomas Sabo x Haribo fekete gumimaci kristályüveg nyaklánc 45 cm (KE2209-052-11-L45)  Thomas Sabo x Haribo fekete gumimaci kristályüveg nyaklánc 45 cm (KE2209-052-11-L45)

Ez a nyaklánc és a hozzá tartozó medál kötelező darab a híres gumimacik rajongói számára. De kérlek, ne rágcsáld meg ;-) A medál kiváló minőségű, törésálló, enyhén satírozott fekete kristályüvegből készült, a HARIBO Aranymackót újraértelmezi, és felidézi a gyermekkori emlékeket. Szemcséje fehér cirkóniakövekkel van kirakva, amelyek elegáns csavart kölcsönöznek a játékos dizájnnak. A nyaklánc és a medál is újrahasznosított ezüstből készült. Viseld őket, hogy tökéletes legyen az Y2K megjelenésed - egyedül vagy a THOMAS SABO x HARIBO kollekció további ékszereivel. Méretek: Magasság: kb. 25,00 mm; Szélesség: kb. 8,50 mm; Vastagság: kb. 1,00 mm.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Thomas Sabo x Haribo fekete gumimaci kristályüveg nyaklánc 45 cm - KE2209-052-11-L45

Listaár: 51 200 Ft
+ ingyenes kiszállítás

2 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Nagyon szépen köszönöm, tetszik a megrendelt charm. Az eladók hihetetlen kedvesek és segítőkészek, már többször jártam az üzletben, és rendkívül magas színvonalú a kiszolgálás! (: Köszönöm szépen!"

H. Dorottya

"Elégedett voltam a rugalmas és gyors kiszolgálással. Az üzlet munkatársai kedvesek, udvariasak, segítőkészek voltak. Megtapasztalhattam, hogy itt vásárlás összegétől függetlenül fontos a vásárló, jó szívvel tudom mindenkinek ajánlani. További munkájukhoz sok sikert és sok elégedett vásárlót kívánok! "

V. Erzsébet

"Igen, én elégedett vagyok. Gyorsan átkerült az óra, ott is volt, tudtak róla. A hölgy válaszolt a kérdéseimre, készséges volt. Tulajdonképpen semmit, de semmit nem tudnék mondani amit jobbító szándékkal, de máshogy kéne csinálni. Ár, ajándék, minden úgy volt ahogy megbeszéltük. Nem nekem kellett mondani, tudták. Így tovább, sok sikert kívánok!"

Sz. László