bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Újdonság Újdonság Visszavásárlási garancia
Lorus női óra (RG241YX9_3I)
 Lorus női óra (RG241YX9_3I)

LORUS. Minden csak nem drága! Ez a jelmondat sok mindent elárul.

A LORUS egy alacsony árú, jó minőségű, japán kvarc szerkezetű óramárka, amelyet az ebben a technológiában vezető óragyárban készítenek, sokak számára elérhető áron.
1982. április 13-án New Yorkban, sajtótájékoztatón jelentették be a LORUS márkanév megszületését. A tájékoztató így hangzott: „több mint 30 gyártóüzem - amelyek a K. Hattori csoporthoz tartoznak (a mai SEIKO Watch Corporation) - különböző márkákkal, különböző árkategóriákban igyekeznek a vásárlók minél szélesebb rétegét kiszolgálni a legigényesebb, legdivatosabb időmérőktől a mindennapi használatra szánt órákig egyaránt. A LORUS márka kollekciója vásárlók millióinak teszi lehetővé elérhető áron olyan kvarc karóra megvételét, amely a legmodernebb technológia felhasználásával a legutolsó divatot követi”.

Azóta valóra vált mindaz, amire a LORUS márkát létrehozták. 1982 óta világszerte több mint 120 millió ember vásárolt LORUS karórát.
Ma a LORUS órák hírneve a legkedvezőbb ár-érték arány megjelenítőjévé fejlődött, a forma, a gyártás és a szerviz területén egyaránt. A LORUS karóráknak széleskörű értékesítési - és szervizhálózata alakult ki Amerikában, Európában, Óceániában és Afrikában. A LORUS története során kivívta a kiskereskedők és a fogyasztók bizalmát. Miért? Az ok egyszerű: a LORUS a SEIKO óracsoport tagja, amely vezető és egyben meghatározó az óragyártás technológiájában, s mint ilyen, széleskörű szakmai, gépi és anyagi háttérrel rendelkezik.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Lorus női óra - RG241YX9_3I

Listaár: 28 500 Ft
+ ingyenes kiszállítás

1 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Mind a kedves kiszolgálással, mind a termékekkel maximálisan elégedett vagyok. Üzletükben már korábban is többször vásároltam, ezért is választottam Önöket a webes rendeléshez is. Biztosan vásárolok még majd Önöknél és ismerőseimnek is ajánlani fogom üzleteiket. Munkájukhoz további sok sikert kívánok! "

H. Gabriella

"Teljes mértékben meg vagyok elégedve az Ügyfélszolgálattal. A felmerülő kérdésekben azonnal segítségemre voltak! Mindenkinek csak ajánlani tudom az Újvilágot!"

Cs. Szilvia

"Nagyon meg vagyok elégedve a termékekkel, nagy vágyam teljesült velük, es a pontos es gyors kiszállítással is. Amit visszaküldtem, mert sajnos nem lett jo a hossza a karkotonek, visszautaltak az arat időben. Az ajándék parfüm illata isteni, nagyon jo! Köszönöm szepen!!!!"

F. Zsuzsa