bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Visszavásárlási garancia
Swarovski Chroma Aszimmetrikus fülbevaló (5705582)
 Swarovski Chroma Aszimmetrikus fülbevaló (5705582)  Swarovski Chroma Aszimmetrikus fülbevaló (5705582)  Swarovski Chroma Aszimmetrikus fülbevaló (5705582)  Swarovski Chroma Aszimmetrikus fülbevaló (5705582)  Swarovski Chroma Aszimmetrikus fülbevaló (5705582)

A színek és formák merész elegyével készült, bedugós Chroma fülbevalók új szintre emelik a kreativitást. Az aranyszínű bevonattal ellátott fülbevaló mindegyikét lila vagy sárga kristályok kötik össze a füllel. Alattuk a nyolcszögletű motívumok zöld, ovális metszésű vagy kék, körte metszésű kristályokkal jelennek meg, amelyek nagyobb, átlátszó kristályok tetején foglalnak helyet. Merülj el a lenyűgöző részletekben, és viseld a fülbevalót a hozzáillő Chroma darabokkal, hogy a lehető legnagyobb örömet okozd. Méret: 3.4 x 2 cm.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Swarovski Chroma Aszimmetrikus fülbevaló - 5705582

Listaár: 69 900 Ft
+ ingyenes kiszállítás

Külső raktáron

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Már nem először vásárolunk Önöknél. Számunkra fontos a megbízhatóság és a termék minősége is. Még sosem csalódtunk Önökben, reméljük még többször lesz alkalmunk választani a kínálatukból. További sikeres munkát kívánunk!"

H. Kornélia

"Igen, én elégedett vagyok. Gyorsan átkerült az óra, ott is volt, tudtak róla. A hölgy válaszolt a kérdéseimre, készséges volt. Tulajdonképpen semmit, de semmit nem tudnék mondani amit jobbító szándékkal, de máshogy kéne csinálni. Ár, ajándék, minden úgy volt ahogy megbeszéltük. Nem nekem kellett mondani, tudták. Így tovább, sok sikert kívánok!"

Sz. László

"Kedves Csapat! Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel, a kiszolgálással, a választékkal, egyszerűen mindennel. Az óra, amit megvettem, nem volt budapesti üzletükben, de szerencsére rugalmasságuknak köszönhetően ha nem tetszett volna, tudtam volna másikat kérni. Az emailben 3 munkanapot írtak, mire az órát át tudom venni, de ebből 1 munkanap lett, aminek szintén csak örülni lehet. Köszönöm!"

P. Franziska