bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Visszavásárlási garancia
Thomas Sabo x Haribo kék gumimaci kristályüveg charm (2181-017-1)
 Thomas Sabo x Haribo kék gumimaci kristályüveg charm (2181-017-1)  Thomas Sabo x Haribo kék gumimaci kristályüveg charm (2181-017-1)  Thomas Sabo x Haribo kék gumimaci kristályüveg charm (2181-017-1)  Thomas Sabo x Haribo kék gumimaci kristályüveg charm (2181-017-1)  Thomas Sabo x Haribo kék gumimaci kristályüveg charm (2181-017-1)

A híres zselés medvék rajongóinak kötelező darab: ez a THOMAS SABO x HARIBO kollekcióból származó medál a medvék arany alakjában. Ez az újrahasznosított ezüstből és kék, kiváló minőségű üvegből készült dizájn ugyanolyan édes, mint az eredeti édesség. Ezzel a színes charmmal egyedi karkötőket, nyakláncokat vagy karika fülbevalókat díszíthet, és a kék HARIBO gumimacit további, a népszerű gyümölcsös gumicukrokat újraértelmező darabokkal kombinálhatja. Ezzel a charmmal felidézheti a gyermekkori emlékeket, és tökéletesen kiegészítheti a megjelenését. Méret: Magasság kb. 28,00 mm, Szélesség kb. 9,00 mm.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Thomas Sabo x Haribo kék gumimaci kristályüveg charm - 2181-017-1

Listaár: 21 100 Ft
+ ingyenes kiszállítás

3 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Nagyon meg vagyok elégedve a termékekkel, nagy vágyam teljesült velük, es a pontos es gyors kiszállítással is. Amit visszaküldtem, mert sajnos nem lett jo a hossza a karkotonek, visszautaltak az arat időben. Az ajándék parfüm illata isteni, nagyon jo! Köszönöm szepen!!!!"

F. Zsuzsa

"Igen, én elégedett vagyok. Gyorsan átkerült az óra, ott is volt, tudtak róla. A hölgy válaszolt a kérdéseimre, készséges volt. Tulajdonképpen semmit, de semmit nem tudnék mondani amit jobbító szándékkal, de máshogy kéne csinálni. Ár, ajándék, minden úgy volt ahogy megbeszéltük. Nem nekem kellett mondani, tudták. Így tovább, sok sikert kívánok!"

Sz. László

"Teljes mértékben meg vagyok elégedve a rendelt nyaklánccal, a valóságban is ugyanolyan, mint a képen, ami pozitívum, mert sok helyen tapasztaltam, hogy felraknak olyan képet, ami nem tükrözi a valóságot. Az alkalmazottak segítőkészek és kedvesek voltak, nem kellett ezer évet várni, mire előkotorják a rendelésem."

H. Alexandra