bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Akciós Akciós Visszavásárlási garancia
GO Mademoiselle női óra szett (694312)
 GO Mademoiselle női óra szett (694312)

A GO órák világa friss, színes és harmonikus - a francia divatmárka modelljei letisztult eleganciát képviselnek. A tok ezüst színű IPS bevonattal ellátott fémötvözet, átmérője 34 mm. Számlapja halvány púder árnyalatú. A nemesacél fémszíj szélessége 16 mm, mely biztonsági zárral kapcsolódik. Az üvege keményített ásványi üveg, mely ellenáll az enyhe súrlódásoknak, azok nem hagynak rajta nyomot. Japán Miyota 2035 szerkezet garantálja a megbízható pontosságot. Az óra szigetelése cseppálló, mely a kézmosáskor, esőben esetlegesen ráfröccsenő cseppektől véd, de vízbe nem vihető! Az órához színben harmonizáló cirkónia kővel díszített ezüst karkötő jár ajándékba, a karkötő hossza 18 cm, mely a hosszabbító révén 16 cm-re is állítható.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

GO Mademoiselle női óra szett - 694312

Listaár: 23 900 Ft
Internetes ár: 21 510 Ft
Kedvezmény: 2 390 Ft (10%)
+ ingyenes kiszállítás

1 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Teljes mértékben elégedett vagyok a termékkel, a webshoppal és a kiszolgálással is. Sikerült örömet szereznem vele a páromnak. Nagyon gyorsan megérkezett a termék és az e-mail jelzések is remek dolog. Továbbá is maguknál fogok vásárolni:) Köszönök mindent! "

V. István

"Nagyon elégedett vagyok úgy a weblappal, mint az "élő" kiszolgálással. Az Europarkban lévő boltjukban mindkét alkalommal, mindkét kolléganő nagyon kedves és segítőkész volt, de nagyon készséges volt a telefonon felvilágosítást adó kolléganő is, tehát a személyzet szuper!..."

T. Sára

"Igen, én elégedett vagyok. Gyorsan átkerült az óra, ott is volt, tudtak róla. A hölgy válaszolt a kérdéseimre, készséges volt. Tulajdonképpen semmit, de semmit nem tudnék mondani amit jobbító szándékkal, de máshogy kéne csinálni. Ár, ajándék, minden úgy volt ahogy megbeszéltük. Nem nekem kellett mondani, tudták. Így tovább, sok sikert kívánok!"

Sz. László