bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Akciós Akciós Visszavásárlási garancia
Ezüst gyűrű 58-as méret (R2169CGAM)
 Ezüst gyűrű 58-as méret (R2169CGAM)  Ezüst gyűrű 58-as méret (R2169CGAM)  Ezüst gyűrű 58-as méret (R2169CGAM)  Ezüst gyűrű 58-as méret (R2169CGAM)

A Moni’s egy 100%-ban magyar tulajdonú ékszermárka, mely 2010 márciusában debütált. Sikerének egyik fontos eleme, hogy az egyes ékszercsaládok negyedévente új és limitált darabszámban készülnek.

A kollekciók összeállításánál az egyik fő szempont a változatosság - a választékban éppúgy megtalálhatók a formabontóan merész fiatalos modellek, mint a klasszikusan elegáns, alkalmi ékszerkollekciók.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Ezüst gyűrű 58-as méret - R2169CGAM

Listaár: 37 800 Ft
Internetes ár: 18 900 Ft
Kedvezmény: 18 900 Ft (50%)
+ ingyenes kiszállítás

1 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Nagyon elégedett voltam az üzletekben történő tájékoztatással és kiszolgálással. A megrendelt termék kiszállási ideje nagyon gyors volt."

P. Balázs

"Köszönöm a megrendelésem gyors és szakszerű intézését. Azt kaptam amit rendeltem, minden tenni valóról időben értesítettek, az üzletben ahol átvehettem az árút kedvesek voltak. Csak megköszönni tudom munkájukat..."

Sz. Zoltán

"Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, a visszajelzésem abszolút pozitív. Először rendeltem Tőletek és őszintén mondhatom, hogy 100%-ban meg vo​ltam elégedve :) A telefonos elérhetőségen is nagyon kedvesek és segítőkészek voltatok, azt pedig különösen szupernek tartom hogy lehetőség van a weben rendelt termékeknél a kiválasztott üzletbe történő átjuttatásra és ott történő átvételre :)"

P. Zsófi