bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Akciós Akciós Visszavásárlási garancia
Thomas Sabo Charm Club Charmista karkötő 15 cm (A2130-007-13-L15)
 Thomas Sabo Charm Club Charmista karkötő 15 cm (A2130-007-13-L15)  Thomas Sabo Charm Club Charmista karkötő 15 cm (A2130-007-13-L15)

A kiváló minőségű 925 Sterling ezüstből készült láncszemes karkötő és a lila ametisztutánzatból készült gyöngyös karkötő kombinációjának köszönhetően ez az ékszer izgalmas megjelenéssel büszkélkedhet. A charm karkötő kapcsánál egy kerek THOMAS SABO Charm Club Charmista lila hidegzománc érme díszíti. A láncszemekre különböző charmok akaszthatók és egyénileg kombinálhatók - ezért ez az ékszer tökéletes egy történetet elmesélésére vagy a személyiség kifejezésére. A charm karkötő különböző hosszúságban kapható, és kiváló ajándékötlet. Méret: Magasság kb. 4,00 mm, Szélesség kb. 4,00 mm, Vastagság kb. 2,50 mm

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Thomas Sabo Charm Club Charmista karkötő 15 cm - A2130-007-13-L15

Listaár: 29 700 Ft
Internetes ár: 14 850 Ft
Kedvezmény: 14 850 Ft (50%)
+ ingyenes kiszállítás

2 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Nagyon elégedett vagyok úgy a weblappal, mint az "élő" kiszolgálással. Az Europarkban lévő boltjukban mindkét alkalommal, mindkét kolléganő nagyon kedves és segítőkész volt, de nagyon készséges volt a telefonon felvilágosítást adó kolléganő is, tehát a személyzet szuper!..."

T. Sára

"Teljes mértékben elégedett vagyok a termékkel, a webshoppal és a kiszolgálással is. Sikerült örömet szereznem vele a páromnak. Nagyon gyorsan megérkezett a termék és az e-mail jelzések is remek dolog. Továbbá is maguknál fogok vásárolni:) Köszönök mindent! "

V. István

"Küldeményük rendben megérkezett a mai napon. Ügyintézésük, gyorsaságuk és a termékhez küldött ajándékuk miatt is köszönettel tartozom! "

P. László