bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Visszavásárlási garancia
Thomas Sabo x Haribo piros gumimaci kristályüveg karkötő 19 cm (A2187-052-10-L19)
 Thomas Sabo x Haribo piros gumimaci kristályüveg karkötő 19 cm (A2187-052-10-L19)

Ez a különleges gumimaci karkötő gyermekkori emlékeket idéz. Kiváló minőségű, újrahasznosított ezüstből készült, és egy klasszikus teniszkarkötő ihlette. Szikrázó fehér cirkóniakövek sorakoznak és hívják fel a figyelmet a piros HARIBO gumimacira. Ez az ékszer kiemeli csuklóját, az enyhén satírozott, törésálló kristályüvegnek köszönhetően. A hátlapjára a THOMAS SABO x HARIBO felirat van gravírozva. Ez a teniszkarkötő egyedi módon ábrázolja a híres zselés mackókat.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Thomas Sabo x Haribo piros gumimaci kristályüveg karkötő 19 cm - A2187-052-10-L19

Listaár: 46 900 Ft
+ ingyenes kiszállítás

1 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Nagyon szépen köszönöm, tetszik a megrendelt charm. Az eladók hihetetlen kedvesek és segítőkészek, már többször jártam az üzletben, és rendkívül magas színvonalú a kiszolgálás! (: Köszönöm szépen!"

H. Dorottya

"Kedves Csapat! Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel, a kiszolgálással, a választékkal, egyszerűen mindennel. Az óra, amit megvettem, nem volt budapesti üzletükben, de szerencsére rugalmasságuknak köszönhetően ha nem tetszett volna, tudtam volna másikat kérni. Az emailben 3 munkanapot írtak, mire az órát át tudom venni, de ebből 1 munkanap lett, aminek szintén csak örülni lehet. Köszönöm!"

P. Franziska

"Teljes mértékben elégedett vagyok a termékkel, a webshoppal és a kiszolgálással is. Sikerült örömet szereznem vele a páromnak. Nagyon gyorsan megérkezett a termék és az e-mail jelzések is remek dolog. Továbbá is maguknál fogok vásárolni:) Köszönök mindent! "

V. István