bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Visszavásárlási garancia
Thomas Sabo Szövött karkötő különböző díszekkel 24 cm (ACC0046-302-7-L24)
 Thomas Sabo Szövött karkötő különböző díszekkel 24 cm (ACC0046-302-7-L24)

Ez a textilből készült, szőtt karkötő tökéletes kiegészítője egy fesztiválnak vagy a végtelen nyári éjszakák emlékének. A nap, a pálmafák és a kaktuszdíszek élénk színekben, például rózsaszínben, kékben, zöldben és aranyban pompáznak, életörömöt és fesztiválhangulatot árasztanak. Egy másik figyelemfelkeltő elem, amely mindenki figyelmét magára vonzza ezen a textil karkötőn, a tolózár extravagáns, aranyszínű szálakkal díszített rojtjai.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Thomas Sabo Szövött karkötő különböző díszekkel 24 cm - ACC0046-302-7-L24

Listaár: 11 600 Ft
+ ingyenes kiszállítás

Nem rendelhető

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Különösen a vevőszolgálat kedvességét és rugalmasságát emelném ki: a rendelés feladása után meggondoltam magam és kiszállítás helyett átvevő pontra kértem az órát. Kérésemet nagyon udvariasan és korrekt módon oldották meg, köszönet érte!"

S. György

"Köszönöm a segítséget, nagyon kedvesek, segítőkészek és rugalmasak voltak a kolléganők!"

H. Nóra

"Mind a megrendelt termékkel, mind pedig a kiszolgálással maximálisan elégedett vagyok. Gyorsan, pontosan és korrektül intéztek mindent munkatársaik, beleértve az ügyfélszolgálathoz intézett érdeklődésemet, a választott helyre történő szállítást és a helyszínen történő személyes átvételt is. A kapott termék pedig kifogástalan minőségű. Biztosan legközelebb is Önöket fogom választani, illetve ajánlani másoknak."

K. Dóra