bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Visszavásárlási garancia
ROCHET férfi gyűrű 68-os méret (A439668)
 ROCHET férfi gyűrű 68-os méret (A439668)  ROCHET férfi gyűrű 68-os méret (A439668)

Klasszikus, férfias és divatos egyszerre – francia acél ékszerek minőségi kidolgozással. Fekete színű kerámia gyűrű vízszintes csíkozással. Lekerekített széleinek köszönhetően kellemes, kényelmes viselet. A kerámia fizikai tulajdonsága révén remek választás a mindennapokra, nem karcolódik, így a felülete ugyanilyen szép marad, de vigyázni kell rá, hogy ne ejtsük le, mert eltörhet. A gyűrű szélessége 8 mm.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

ROCHET férfi gyűrű 68-os méret - A439668

Listaár: 17 900 Ft
+ ingyenes kiszállítás

1 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Köszönöm a segítséget, nagyon kedvesek, segítőkészek és rugalmasak voltak a kolléganők!"

H. Nóra

"Nagyon elégedett vagyok úgy a weblappal, mint az "élő" kiszolgálással. Az Europarkban lévő boltjukban mindkét alkalommal, mindkét kolléganő nagyon kedves és segítőkész volt, de nagyon készséges volt a telefonon felvilágosítást adó kolléganő is, tehát a személyzet szuper!..."

T. Sára

"Elégedett voltam a rugalmas és gyors kiszolgálással. Az üzlet munkatársai kedvesek, udvariasak, segítőkészek voltak. Megtapasztalhattam, hogy itt vásárlás összegétől függetlenül fontos a vásárló, jó szívvel tudom mindenkinek ajánlani. További munkájukhoz sok sikert és sok elégedett vásárlót kívánok! "

V. Erzsébet