bezárás
bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Akciós Akciós Visszavásárlási garancia
Didyma Xanthi Violet ametiszt karkötő (XA2)
 Didyma Xanthi Violet ametiszt karkötő (XA2)

A természetes kövek vonzanak minket az elemi, organikus, természetes erővel, ami bennük rejlik - akár hiszünk ebben, akár nem - Didyma női ásványi karkötők. Belgiumban készült Xanthi kollekció 4 mm-es ametiszt ásvánnyal, 316L nemesacél lánc- és zárszerkezettel. A hosszabbító révén 15-17 cm-es csuklóméretre megfelelő.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Didyma Xanthi Violet ametiszt karkötő - XA2

Listaár: 17 900 Ft
Internetes ár: 8 950 Ft
Kedvezmény: 8 950 Ft (50%)

1 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Igen, én elégedett vagyok. Gyorsan átkerült az óra, ott is volt, tudtak róla. A hölgy válaszolt a kérdéseimre, készséges volt. Tulajdonképpen semmit, de semmit nem tudnék mondani amit jobbító szándékkal, de máshogy kéne csinálni. Ár, ajándék, minden úgy volt ahogy megbeszéltük. Nem nekem kellett mondani, tudták. Így tovább, sok sikert kívánok!"

Sz. László

"A megrendelt órát a kért időben megkaptam. A szolgáltatásukkal és a kollégáik telefonon nyújtott segítségével nagyon elégedett vagyok. A későbbi vásárlásaim során is az Önök cégét fogom előnyben részesíteni és ismerőseimnek is ajánlani fogom."

Sz. Gyula

"Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, a visszajelzésem abszolút pozitív. Először rendeltem Tőletek és őszintén mondhatom, hogy 100%-ban meg vo​ltam elégedve :) A telefonos elérhetőségen is nagyon kedvesek és segítőkészek voltatok, azt pedig különösen szupernek tartom hogy lehetőség van a weben rendelt termékeknél a kiválasztott üzletbe történő átjuttatásra és ott történő átvételre :)"

P. Zsófi