bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Visszavásárlási garancia
Thomas Sabo x Haribo fekete gumimaci gyöngy karkötő 19 cm (A2170-052-11-L19)
 Thomas Sabo x Haribo fekete gumimaci gyöngy karkötő 19 cm (A2170-052-11-L19)  Thomas Sabo x Haribo fekete gumimaci gyöngy karkötő 19 cm (A2170-052-11-L19)  Thomas Sabo x Haribo fekete gumimaci gyöngy karkötő 19 cm (A2170-052-11-L19)  Thomas Sabo x Haribo fekete gumimaci gyöngy karkötő 19 cm (A2170-052-11-L19)

Csatlakozzon a THOMAS SABO x HARIBO kollekció vidám világához: ezzel a gyöngyös karkötővel könnyedén elmerülhet ebben a világban. Az 5 fekete HARIBO aranymedvével azonnal örömet áraszt és felidézi a gyermekkori emlékeket. A híres Goldbears-eket enyhén satírozott fekete kristályüveggel értelmezik újra, és az édesvízi tenyésztett gyöngyökből készült klasszikus karkötő szemet gyönyörködtetőjeként, cirkóniaköves elemekkel ötvözik az időtlenséget a popkultúrával. Viselje kikacsintva és az Y2K megjelenés tökéletes kiegészítőjeként - szólóban vagy a kollekció további ékszereivel kombinálva. Méretek: Magasság: kb. 9,00 mm; Szélesség: kb. 14,50 mm; Vastagság: kb. 6,50 mm.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Thomas Sabo x Haribo fekete gumimaci gyöngy karkötő 19 cm - A2170-052-11-L19

Listaár: 129 100 Ft
+ ingyenes kiszállítás

2 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Nagyon elégedett vagyok úgy a weblappal, mint az "élő" kiszolgálással. Az Europarkban lévő boltjukban mindkét alkalommal, mindkét kolléganő nagyon kedves és segítőkész volt, de nagyon készséges volt a telefonon felvilágosítást adó kolléganő is, tehát a személyzet szuper!..."

T. Sára

"Igen, én elégedett vagyok. Gyorsan átkerült az óra, ott is volt, tudtak róla. A hölgy válaszolt a kérdéseimre, készséges volt. Tulajdonképpen semmit, de semmit nem tudnék mondani amit jobbító szándékkal, de máshogy kéne csinálni. Ár, ajándék, minden úgy volt ahogy megbeszéltük. Nem nekem kellett mondani, tudták. Így tovább, sok sikert kívánok!"

Sz. László

"Azért választottam a boltjukat, 1. mert önök reagáltak leggyorsabban a kérdésemre! Folyamatos kapcsolatban voltunk. 2. Jó árat adtak, elsőre nem a legjobbat, de a 3. szolgáltatás minősége, és kedves ügyfélkezelés miatt nem volt kedvem átmenni máshová pár száz forint differencia miatt! Megkaptam amit szerettem volna, és személyes átvételnél is kedves volt a kolléganő! További sikeres működést kívánok!"

Cs. Hugó