bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Visszavásárlási garancia
Thomas Sabo Charming Collection fehér gyöngyökkel karkötő 17 cm (A2098-082-14-L17)
 Thomas Sabo Charming Collection fehér gyöngyökkel karkötő 17 cm (A2098-082-14-L17)  Thomas Sabo Charming Collection fehér gyöngyökkel karkötő 17 cm (A2098-082-14-L17)

Báj karkötő kiváló minőségű 925 sterling ezüstből és édesvízi gyöngyökkel Igényesen kialakított végek gravírozott vonalakkal és logógyűrűvel THOMAS SABO CHARM CLUB felirattal Állítható hossza 16-17 cm között Bájtartó: A báj karkötő kifejező megjelenésű. Egy 925-ös sterling ezüstből készült láncszemet és egy édesvízi gyöngyből készült gyöngyláncot kombinál. Végei filigrán vésett vonalakkal bonyolultan díszítettek. A karkötő homár csattal és logógyűrűvel van ellátva, amelyen gravírozott THOMAS SABO CHARM CLUB felirat található. Egyénileg kombinálható több különböző bájos medállal. Magasság kb. 5,00 mm, Szélesség kb. 5,00 mm, Vastagság kb. 5,00 mm

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Thomas Sabo Charming Collection fehér gyöngyökkel karkötő 17 cm - A2098-082-14-L17

Listaár: 31 600 Ft
+ ingyenes kiszállítás

Nem rendelhető

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"A vásárlás kapcsán gyorsan, problémamentesen megérkezett az áru, folyamatosan értesítettek annak útjáról. A termékkel jelenleg elégedettek vagyunk, reméljük ez így is marad."

Dr. Sz. Emma

"Kedves Csapat! Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel, a kiszolgálással, a választékkal, egyszerűen mindennel. Az óra, amit megvettem, nem volt budapesti üzletükben, de szerencsére rugalmasságuknak köszönhetően ha nem tetszett volna, tudtam volna másikat kérni. Az emailben 3 munkanapot írtak, mire az órát át tudom venni, de ebből 1 munkanap lett, aminek szintén csak örülni lehet. Köszönöm!"

P. Franziska

"A Fiam ...-án vette át a számára megrendelt 24 részes óra tároló dobozt az Alle Bevásárlóközpontban lévő üzletükben. Nagyon elégedettek vagyunk, gyönyörű, korrekt kidolgozású, pont olyan mint a web oldalukon. Az eladó kedves és készséges volt, értesített mikor a doboz az üzletükbe érkezett. Egész biztos, hogy máskor is rendelek Önöktől és személyesen is meglátogatom üzletüket. További szép napot a lelkes és kedves csapatnak!"

T. Kata