bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Bezárás

Lélekkel tervezve – PDPAOLA. Minden kollekció egy új világ megteremtése a mai nő számára, aki stílustudatos, független és szabadkozás nélkül önmaga. Az erős és sokoldalú testvérpár, a Paola és Humbert Sasplugas által 2014-ben alapított PDPAOLA-t abból a szándékból hozták létre, hogy olyan márkát alkossanak, amely hangsúlyt ad a mai modern nőnek, és elkísérheti őt az életben betöltött szerepében. A PDPAOLA-nál a design és az ékszer a kifejezési forma, és minden kollekció az a vászon, amelyre ez az egész kreatív univerzum épül. Minden darab olyan, mint a mai modern nő: bátor, valódi és kifinomult.

Jelenleg nem található termék!

"Különösen a vevőszolgálat kedvességét és rugalmasságát emelném ki: a rendelés feladása után meggondoltam magam és kiszállítás helyett átvevő pontra kértem az órát. Kérésemet nagyon udvariasan és korrekt módon oldották meg, köszönet érte!"

S. György

"Teljes mértékben elégedett vagyok a termékkel, a webshoppal és a kiszolgálással is. Sikerült örömet szereznem vele a páromnak. Nagyon gyorsan megérkezett a termék és az e-mail jelzések is remek dolog. Továbbá is maguknál fogok vásárolni:) Köszönök mindent! "

V. István

"Köszönöm az extra gyors szállítást és a személyes átvételi lehetőséget. Az eladó Hölgyek maximálisan kedvesek és segítőkészek voltak, minden könnyen, gyorsan és rugalmasan lett lebonyolítva. Maximálisan elégedett voltam mindennel, pedig ez csak ritkán fordul elő :-)"

H. Barbara