Pandora Moments Aszimmetrikus Csillag T-kapcsos Kígyólánc karkötő 17 cm (592357C01-17)
A Pandora Moments Aszimmetrikus Csillag T-kapcsos Kígyólánc karkötő a csillagos varázslatot helyezi a stílus középpontjába. Ez az égi ihletésű dizájn aszimmetrikus, csiszolt ezüstből készült T-kapoccsal rendelkezik, amelyet kézzel díszített cirkónia sorok díszítenek. Az éjszakai égbolt szépsége ihlette ezt az ékszert, ami azt az üzenetet hivatott átadni, hogy a természetes, aszimmetrikus megjelenés gyönyörű. Mélység: 1,7 mm Magasság: 14,6 mm Szélesség: 15,2 mm - A megfelelő Pandora charm karkötő méret kiválasztása: csuklóját szorosan mérje meg mérőszalaggal, majd a kapott értékhez adjon hozzá 2-2,5 cm-t. Példa: 17 cm-es csuklóméret esetén 19 cm-es Pandora charm karkötőt javaslunk.