bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
PANDORA NYÁRI AKCIÓ

2020. június 16.

PANDORA NYÁRI AKCIÓ

Ékszerből sosem lehet elég, különösen charmokból! Akár 50% kedvezmény egyes Pandora termékekre!*

Most igazán megéri bővíteni csodás gyűjteményünket, vagy épp beszerezni a meglévő fülbevalónkhoz passzoló káprázatos nyakéket. Az akciós kínálatban többek között felbukkan a közkedvelt százszorszép, szitakötő és méhecske motívum, de a rosegold ékszerek rajongói sem maradnak csodás darabok nélkül. Gyűrűből többféle stílusú és méretű modell érhető el most akár féláron, de érdemes sietni, mert hamar elkapkodják őket!


Megnézem az összes akciós terméket


 


*Más kedvezménnyel, akcióval, ajándékkal, online kuponkóddal nem vonható össze, csak a készlet erejéig, ill. visszavonásig él.


megosztás Pinteresten
twitter
Vissza a listaoldalra

"Köszönöm a megrendelésem gyors és szakszerű intézését. Azt kaptam amit rendeltem, minden tenni valóról időben értesítettek, az üzletben ahol átvehettem az árút kedvesek voltak. Csak megköszönni tudom munkájukat..."

Sz. Zoltán

"Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, a visszajelzésem abszolút pozitív. Először rendeltem Tőletek és őszintén mondhatom, hogy 100%-ban meg vo​ltam elégedve :) A telefonos elérhetőségen is nagyon kedvesek és segítőkészek voltatok, azt pedig különösen szupernek tartom hogy lehetőség van a weben rendelt termékeknél a kiválasztott üzletbe történő átjuttatásra és ott történő átvételre :)"

P. Zsófi

"Köszönöm a segítséget, nagyon kedvesek, segítőkészek és rugalmasak voltak a kolléganők!"

H. Nóra