PANDORA AJÁNDÉK KARKÖTŐ AJÁNLAT
2022. április 19.
Különleges meglepetés a közelgő ünnepi alkalmakra!
FRISS INFORMÁCIÓ: a nagymértékű érdeklődés miatt webshopunkban elfogytak az ajándék karkötők, ám a Shopmark és Vértes Center bevásárlóközpontban lévő üzleteinkben még korlátozott számban elérhetők! Azon webes vásárlóink, akik legkésőbb április 22-én 14 óráig rendelésük leadása során jelezték, hogy szeretnék kérni az ajándékot, ők még természetesen meg fogják kapni az igényelt méretben.
*****
Érdemes most beszerezni egy személyre szóló ajándékot a közelgő anyák napjára, ballagásra vagy akár más jeles alkalomra: legalább 31.900 Ft értékű PANDORA ékszer(ek) rendelésekor* egy elegáns PANDORA karkötővel is meglepjük vásárlóinkat! Az ajándék értéke 20.500 Ft, a választott méretet a rendelés véglegesítésekor megjegyzésben kérjük feltüntetni (17/19/21cm).
Az ajánlat az alábbi üzleteinkben is elérhető: Shopmark, Vértes Center
*Május 1-ig, ill. a készlet erejéig. Amennyiben a választott méret elfogyott, más méretben tudjuk biztosítani az ajándékot (591064C01). Akciós termékekre nem vonatkozik. Más kedvezménnyel, ajándékkal, egyéb kuponnal, szett ajánlattal nem vonható össze.
Vissza a listaoldalra
"Azért választottam a boltjukat, 1. mert önök reagáltak leggyorsabban a kérdésemre! Folyamatos kapcsolatban voltunk. 2. Jó árat adtak, elsőre nem a legjobbat, de a 3. szolgáltatás minősége, és kedves ügyfélkezelés miatt nem volt kedvem átmenni máshová pár száz forint differencia miatt! Megkaptam amit szerettem volna, és személyes átvételnél is kedves volt a kolléganő! További sikeres működést kívánok!"
Cs. Hugó
"Igen, én elégedett vagyok. Gyorsan átkerült az óra, ott is volt, tudtak róla. A hölgy válaszolt a kérdéseimre, készséges volt. Tulajdonképpen semmit, de semmit nem tudnék mondani amit jobbító szándékkal, de máshogy kéne csinálni. Ár, ajándék, minden úgy volt ahogy megbeszéltük. Nem nekem kellett mondani, tudták. Így tovább, sok sikert kívánok!"
Sz. László
"Köszönöm a segítséget, nagyon kedvesek, segítőkészek és rugalmasak voltak a kolléganők!"
H. Nóra




































