Márka |
|
Kategória |
Stílus |
Típus |
Szíj típus |
Kategória |
Stílus |
Szín |
Kategória |
Stílus |
Ékszer típus |
Kategória |
Stílus |
Ékszer típus |
Szín |
Kategória |
Stílus |
Ékszer típus |
Szín |
Kategória |
Kő típus |
Árkategória |
Őszi ezüst ékszer vásár!
2013. október 15.
Szürke őszi napok ellenszerei a csillogó ezüst ékszerek! Most akár 15-50 % kedvezménnyel juthat hozzá üzleteinkben!
Lepje meg magát, vagy szerezzen örömet másnak egy ezüst ékszerrel, használja ki a 15–50%-os kedvezmény adta lehetőséget október 14. és 30. között!
Részletekről érdeklődjön üzleteinkben!
Vissza a listaoldalra
"Teljes mértékben meg vagyok elégedve az Ügyfélszolgálattal. A felmerülő kérdésekben azonnal segítségemre voltak! Mindenkinek csak ajánlani tudom az Újvilágot!"
Cs. Szilvia
"Igen, én elégedett vagyok. Gyorsan átkerült az óra, ott is volt, tudtak róla. A hölgy válaszolt a kérdéseimre, készséges volt. Tulajdonképpen semmit, de semmit nem tudnék mondani amit jobbító szándékkal, de máshogy kéne csinálni. Ár, ajándék, minden úgy volt ahogy megbeszéltük. Nem nekem kellett mondani, tudták. Így tovább, sok sikert kívánok!"
Sz. László
"Már nem először vásárolunk Önöknél. Számunkra fontos a megbízhatóság és a termék minősége is. Még sosem csalódtunk Önökben, reméljük még többször lesz alkalmunk választani a kínálatukból. További sikeres munkát kívánunk!"
H. Kornélia




































