MÁRCIUS 8-TÓL ÁTMENETILEG ZÁRVA TARTANAK ÜZLETEINK
2021. március 04.
Mindannyiunk egészsége érdekében, a hatályos rendelkezésekkel összhangban üzleteink 2021. március 8-tól átmenetileg zárva tartanak, ez idő alatt a személyes átvételi lehetőség is szünetel.
Webshopunkban változatlanul több ezer készleten lévő termék érhető el néhány kattintással, folyamatos és gördülékeny kiszállítással. A magas szintű biztonság érdekében bankkártyás fizetést és érintés nélküli kézbesítést* is biztosítunk, 10 ezer Ft felett díjmentes házhozszállítással!
Ügyfélszolgálatunkon kollégáink örömmel rendelkezésre állnak bármilyen kérdés, kérés esetén, akár a megrendelés leadásáról, vagy a kiszállítás körülményeiről legyen szó - munkanapokon 7:30 - 16 óra között telefonon, Messengeren és e-mailben is.
Reméljük, hogy az egészségügyi helyzet hamarosan pozitív fordulatot vesz, és nemsokára személyesen is segíthetünk a megfelelő ékszer, illetve óra kiválasztásában. Köszönjük a bizalmat, sok erőt és kitartást kívánunk mindenkinek ebben a nehéz időszakban!
*A csomag átvételéhez nincs szükség a szkenner fizikai megérintésére, az aláírást a szolgáltatás kódja (CLD) helyettesíti.
Folyamatosan frissülő információk a koronavírussal kapcsolatos rendelkezésekkel összefüggésben, üzleteinkre és webshopunkra vonatkozóan ITT
Vissza a listaoldalra
"A megrendelt órát a kért időben megkaptam. A szolgáltatásukkal és a kollégáik telefonon nyújtott segítségével nagyon elégedett vagyok. A későbbi vásárlásaim során is az Önök cégét fogom előnyben részesíteni és ismerőseimnek is ajánlani fogom."
Sz. Gyula
"Nagyon szépen köszönöm, tetszik a megrendelt charm. Az eladók hihetetlen kedvesek és segítőkészek, már többször jártam az üzletben, és rendkívül magas színvonalú a kiszolgálás! (: Köszönöm szépen!"
H. Dorottya
"Kedves Csapat! Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel, a kiszolgálással, a választékkal, egyszerűen mindennel. Az óra, amit megvettem, nem volt budapesti üzletükben, de szerencsére rugalmasságuknak köszönhetően ha nem tetszett volna, tudtam volna másikat kérni. Az emailben 3 munkanapot írtak, mire az órát át tudom venni, de ebből 1 munkanap lett, aminek szintén csak örülni lehet. Köszönöm!"
P. Franziska




































