KORONAVÍRUS TÁJÉKOZTATÓ
2021. július 03.
Üzleteink ismét nyitva tartanak!
Folyamatosan frissülő információk üzleteinkkel és webshopunkkal kapcsolatban, válaszok a leggyakrabban felmerülő kérdésekre!
Utoljára frissítve: 2021.07.03.
ÜZLETEINK
Üzleteink ismét teljes nyiva tartással, létszámkorlát és maszviselési kötelezettség nélkül várják kedves vásárlóinkat.
Üzleteinkben minden óvintézkedést megteszünk a biztonságos vásárlás érdekében: rendszeresen fertőtlenítjük a vásárlóteret, és vevőink részére is biztosítunk kézfertőtlenítőket. Kérdés esetén kollégáink szívesen állnak rendelkezésre!
WEBSHOPUNK
Webshopunkban a személyes átvételi lehetőség ismét elérhető! Webshopunkban változatlanul több ezer készleten lévő termék érhető el néhány kattintással. A kiszállítás folyamatos és gördülékeny. A rendelésekhez igény szerint bankkártyás fizetést és érintés nélküli kézbesítést is biztosítunk. Utóbbi esetben a csomag átvételéhez nincs szükség a szkenner fizikai megérintésére, az aláírást a szolgáltatás kódja (CLD) helyettesíti. A házhozszállítás 10 ezer Ft felett továbbra is díjmentes!
ÜGYFÉLSZOLGÁLATUNK
Ügyfélszolgálatunkon kollégáink munkanapokon 7:30 - 16 óra között állnak rendelkezésre bármilyen kérdés, kérés esetén telefonon, Messengeren és e-mailben is.
HASZNOS INFORMÁCIÓK
Koronavírus hivatalos weblap: https://koronavirus.gov.hu
Koronavírus hivatalos Facebook oldal: https://www.facebook.com/koronavirus.gov.hu
A Nemzeti Népegészségügyi Központ ajánlása: http://egeszseg.hu/koronavirus-tajekoztatok
Vissza a listaoldalra
"Köszönöm a megrendelésem gyors és szakszerű intézését. Azt kaptam amit rendeltem, minden tenni valóról időben értesítettek, az üzletben ahol átvehettem az árút kedvesek voltak. Csak megköszönni tudom munkájukat..."
Sz. Zoltán
"Küldeményük rendben megérkezett a mai napon. Ügyintézésük, gyorsaságuk és a termékhez küldött ajándékuk miatt is köszönettel tartozom! "
P. László
"Köszönöm, mindennel elégedett voltam a rendelés során. A rendelt termék olyan volt, amit vártam, a rendelés állapotáról folyamatosan tájékoztattak, telefonon értesítettek az átvétel lehetőségéről. Másnak is szívesen ajánlom szolgáltatásaikat. "
F. Ildikó




































