AJÁNDÉK PANDORA ÉKSZERTARTÓ
2023. augusztus 02.
Pandora vásárláshoz most akár ajándék ékszertartót is adunk!*
FONTOS TÁJÉKOZTATÁS: Szeretnénk jelezni, hogy az ajándék Pandora ékszertartó ajánlatunk véget ért. A legkésőbb 2023. augusztus 21-én 10 óráig beérkezett rendelésekre még biztosítjuk az ajándékot vásárlóink számára.
Különleges ajánlatunk a nyárra: legalább 35.000 Ft értékű, teljes árú PANDORA ékszer(ek) rendelésekor egy ajándék PANDORA ékszertartóval is meglepjük vásárlóinkat!* A rendelés véglegesítésekor megjegyzésben kérjük feltüntetni: "Ajándék Pandora ékszertartót kérek".
Az ajánlat kizárólag webshopunkban érhető el, nem vonatkozik üzleteinkre.
*2023. augusztus 2-től visszavonásig, illetve a készlet erejéig webshopunkban. Más kedvezménnyel, ajándékkal, akcióval, kuponkóddal, szett ajánlattal nem vonható össze. Nem vehető igénybe az első vásárlási 1000Ft-os kedvezménnyel együtt. Kérjük, hogy az ajándék terméket ne helyezze a kosarába, mivel azt a rendszer vásárlásként fogja kezelni. Az ajándék értéke 12.600 Ft, mely készpénzre nem váltható. Az ékszertartót ábrázoló képen látható ékszerek csak illusztrációként szolgálnak, nem képezik az ajándék részét.
Az ajándék ékszertartó jól átgondolt kialakítása lehetőséget kínál a különböző típusú ékszerek megfelelő tárolására az elhatárolt, bársonyos bevonattal bélelt rekeszekben. Tartalmaz egy kiemelhető tálcát a charmok, a gyűrűk és a fülbevalók számára, míg a nyakláncok és a karkötők a lapos belsőben helyezhetők el. Található még a felső részen egy tükör is, hogy egyszerűbb legyen a mindennapi, stílusos megjelenés összeállítása. A két, D-gyűrűs cipzár segítségével könnyen nyitható és zárható, így utazáshoz is ideális.


Vissza a listaoldalra
"Köszönöm az extra gyors szállítást és a személyes átvételi lehetőséget. Az eladó Hölgyek maximálisan kedvesek és segítőkészek voltak, minden könnyen, gyorsan és rugalmasan lett lebonyolítva. Maximálisan elégedett voltam mindennel, pedig ez csak ritkán fordul elő :-)"
H. Barbara
"Elégedett voltam a rugalmas és gyors kiszolgálással. Az üzlet munkatársai kedvesek, udvariasak, segítőkészek voltak. Megtapasztalhattam, hogy itt vásárlás összegétől függetlenül fontos a vásárló, jó szívvel tudom mindenkinek ajánlani. További munkájukhoz sok sikert és sok elégedett vásárlót kívánok! "
V. Erzsébet
"Igen, én elégedett vagyok. Gyorsan átkerült az óra, ott is volt, tudtak róla. A hölgy válaszolt a kérdéseimre, készséges volt. Tulajdonképpen semmit, de semmit nem tudnék mondani amit jobbító szándékkal, de máshogy kéne csinálni. Ár, ajándék, minden úgy volt ahogy megbeszéltük. Nem nekem kellett mondani, tudták. Így tovább, sok sikert kívánok!"
Sz. László




































