bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Ajándék és kedvezmény Valentin napra

2014. január 30.

Ajándék és kedvezmény Valentin napra

Mi az, amire mindenki vágyik? Figyelmesség, törődés, apró ajándékok. Különösen igaz ez Valentin napon! Szerelme jeléül ajándékozza meg kedvesét egy olyan meglepetéssel, mely örök életre szól.

Ha webshopunkban rendel, akkor VALENTIN NAPI AKCIÓNK keretében most kedvezménnyel juthat hozzá a kiszemelt termék(ek)hez.


(Valentin napi promóciónk január 30 és február 12 között leadott rendelésekre érvényes.)


Milyen kedvezményt és ajándékot tartogatunk Önnek?



  • 25.000 Ft feletti vásárlás esetén egy 5900 ft értékű Thomas Sabo karkötőt adunk ajándékba

  • Regisztrált felhasználóinknak a meglévő 2 % kedvezményen felül további 3 % kedvezményt adunk! Ez Önnek összesen 5 % kedvezményt jelent a nem akciós termék(ek) árából! Nem rossz, igaz?


Böngésszen webshopunkban Valentin napi összeállításaink között, ahol – megkönnyítve a hosszas keresgélést - külön csokorba szedtük a hölgyeknek és az uraknak szóló ajánlatainkat.


Hölgyeknek:


http://ekszer-ora.hu/termekek/valentin-napi-ajanlatok/holgyeknek/


Uraknak:


http://ekszer-ora.hu/termekek/valentin-napi-ajanlatok/uraknak/


Legyen ez a nap más mint a többi!


megosztás Pinteresten
twitter
Vissza a listaoldalra

"Teljes mértékben meg vagyok elégedve az Ügyfélszolgálattal. A felmerülő kérdésekben azonnal segítségemre voltak! Mindenkinek csak ajánlani tudom az Újvilágot!"

Cs. Szilvia

"Igen, én elégedett vagyok. Gyorsan átkerült az óra, ott is volt, tudtak róla. A hölgy válaszolt a kérdéseimre, készséges volt. Tulajdonképpen semmit, de semmit nem tudnék mondani amit jobbító szándékkal, de máshogy kéne csinálni. Ár, ajándék, minden úgy volt ahogy megbeszéltük. Nem nekem kellett mondani, tudták. Így tovább, sok sikert kívánok!"

Sz. László

"...csak jót tudok mondani mind a kiszolgálásról (Bp. Allée) mind a megvásárolt termékről. További sikeres működést kívánva maradok …egy elégedett vásárlójuk…"

H. Attila