A '80-as évek végén és a '90-es évek elején a napszemüvegdivat jelentős hajtóerővel bővült, amikor egy olasz divatcég az amerikai rendőrségi napszemüvegek formája alapján merész és egyedi tervezésű napszemüvegeket kezdett gyártani, belemarva nevét az európai divattörténelembe. Ez volt a Police.
A Police cég extravagáns termékeinek megjelenése és hatásos reklámhadjárata révén számos világsztárt is megnyert magának. George Clooney, David Beckham, Antonio Banderas - ők mind reklámarcai és aktív használói is a Police változatos és színes termékskálájának.
A 21. század első éveiben az órapiacot is célba vették, produktumaikkal pedig hasonló hatást értek el, mint a szemüvegeikkel. Elsődleges céljuk, hogy viselőik szeressék ezeket a termékeket, általuk jól érezzék magukat a bőrükben és mindenki saját, egyedi stílusát alakíthassa ki a gyár széles körű választékából. Egy divatmárka elsősorban az extrém formavilágán túl merész színhasználatával tud hódítani. Természetesen a Police sem szégyenkezhet ezen a téren.
A széles óra- és acélékszer választék csak a legjobb anyagokat, illetve szerkezeteket vonultatja fel, megjelenésben pedig a szélsőséges divatőrültektől az öltönyös üzletemberekig mindenki megtalálja az igényeinek megfelelő modellt.
Jelenleg nem található termék!
"Elégedett voltam a rugalmas és gyors kiszolgálással. Az üzlet munkatársai kedvesek, udvariasak, segítőkészek voltak. Megtapasztalhattam, hogy itt vásárlás összegétől függetlenül fontos a vásárló, jó szívvel tudom mindenkinek ajánlani. További munkájukhoz sok sikert és sok elégedett vásárlót kívánok! "
V. Erzsébet
"Teljes mértékben elégedett vagyok a termékkel, a webshoppal és a kiszolgálással is. Sikerült örömet szereznem vele a páromnak. Nagyon gyorsan megérkezett a termék és az e-mail jelzések is remek dolog. Továbbá is maguknál fogok vásárolni:) Köszönök mindent! "
V. István
"Rendkívül gyors, készséges, magas színvonalú kiszolgálásban volt részem. Köszönöm!"
Sz. Katalin




































