bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Visszavásárlási garancia
Seiko Prospex Arctic Ocean Save the Ocean GMT Automatic férfi óra (SPB439J1_3I)
 Seiko Prospex Arctic Ocean Save the Ocean GMT Automatic férfi óra (SPB439J1_3I)  Seiko Prospex Arctic Ocean Save the Ocean GMT Automatic férfi óra (SPB439J1_3I)  Seiko Prospex Arctic Ocean Save the Ocean GMT Automatic férfi óra (SPB439J1_3I)

1500 darabos limitált kiadású Prospex Save The Ocean modell.Az SPB439J1 texturált számlapja egy jéggleccser felszínét ábrázolja, míg a GMT mutató és a 24 órás skála feltűnő """"Arctic Blue"""" árnyalatú, hogy a zord tengerre hasonlít. 6R54 kaliber az első Seiko Prospex Diver mechanikus GMT szerkezet, amely GMT funkcióval és háromnapos járástartalékkal rendelkezik. A GMT funkcionalitás lehetővé teszi viselője számára, hogy egyszerre több időzónát is nyomon kövessen. Az egyirányba forgatható lünetta kerámia betéttel rendelkezik. A Prospex a 'Professional' és a 'Specifications' szavak kombinációja. A Seiko Prospex időmérőket úgy tervezték, hogy praktikusak, megbízhatóak és tartósak legyenek"

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Seiko Prospex Arctic Ocean Save the Ocean GMT Automatic férfi óra - SPB439J1_3I

Listaár: 740 001 Ft
+ ingyenes kiszállítás

1 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Még egyszer hálásan köszönöm mind az Ön, mind a kollegái segítőkészségét és profizmusát, a honlapjuk abszolút érthetőségét és a gyors ügyintézést. ..bár több cég lenne annyira rugalmas és körültekintő, mint az Önöké. "

R. Viktória

"Teljes mértékben meg vagyok elégedve az Ügyfélszolgálattal. A felmerülő kérdésekben azonnal segítségemre voltak! Mindenkinek csak ajánlani tudom az Újvilágot!"

Cs. Szilvia

"Azért választottam a boltjukat, 1. mert önök reagáltak leggyorsabban a kérdésemre! Folyamatos kapcsolatban voltunk. 2. Jó árat adtak, elsőre nem a legjobbat, de a 3. szolgáltatás minősége, és kedves ügyfélkezelés miatt nem volt kedvem átmenni máshová pár száz forint differencia miatt! Megkaptam amit szerettem volna, és személyes átvételnél is kedves volt a kolléganő! További sikeres működést kívánok!"

Cs. Hugó