Márka |
|
Kategória |
Stílus |
Típus |
Szíj típus |
Kategória |
Stílus |
Szín |
Kategória |
Stílus |
Ékszer típus |
Kategória |
Stílus |
Ékszer típus |
Szín |
Kategória |
Stílus |
Ékszer típus |
Szín |
Kategória |
Kő típus |
Árkategória |
Thomas Sabo nyári újdonságok
2021. június 16.
Köszöntsük a nyarat trendi divatékszerekkel!
Színpompás szitakötők, légies pillangók, mosolygós gyümölcsök és hűsítő ásványok is várják a Thomas Sabo minőségi sterling ezüst ékszerek rajongóit. A halmozhatóság jegyében remekül kombinálható karkötők és gyűrűk mellett a Charm Club fél pár fülbevalóiból is érdemes beszerezni néhányat a nyárra!
Következzen is néhány izgalmas darab az újdonságok közül.
Vissza a listaoldalra
"Köszönöm az extra gyors szállítást és a személyes átvételi lehetőséget. Az eladó Hölgyek maximálisan kedvesek és segítőkészek voltak, minden könnyen, gyorsan és rugalmasan lett lebonyolítva. Maximálisan elégedett voltam mindennel, pedig ez csak ritkán fordul elő :-)"
H. Barbara
"Már nem először vásárolunk Önöknél. Számunkra fontos a megbízhatóság és a termék minősége is. Még sosem csalódtunk Önökben, reméljük még többször lesz alkalmunk választani a kínálatukból. További sikeres munkát kívánunk!"
H. Kornélia
"A megrendelt órát a kért időben megkaptam. A szolgáltatásukkal és a kollégáik telefonon nyújtott segítségével nagyon elégedett vagyok. A későbbi vásárlásaim során is az Önök cégét fogom előnyben részesíteni és ismerőseimnek is ajánlani fogom."
Sz. Gyula
































