Márka |
|
Kategória |
Stílus |
Típus |
Szíj típus |
Kategória |
Stílus |
Szín |
Kategória |
Stílus |
Ékszer típus |
Kategória |
Stílus |
Ékszer típus |
Szín |
Kategória |
Stílus |
Ékszer típus |
Szín |
Kategória |
Kő típus |
Árkategória |
Swarovski újdonságokkal indítjuk a júliust
2026. július 02.
Elérkezett a Swarovski nyár! Az új kollekció minden részletében a napsütéses évszak pozitív energiáját sugározza.
Minél több, annál jobb - ezek a különleges ékszerek és órák tele vannak extravaganciával és végtelen színvilággal. Nagy hírünk is van: már sterling ezüstből készült ékszerek is elérhetők a Classica termékcsalád folyamatosan bővülő kínálatában. A Swarovski 130 éves szakértelmét és kreativitását pedig a Vienna kollekció ünnepli.
Vissza a listaoldalra
"Azért választottam a boltjukat, 1. mert önök reagáltak leggyorsabban a kérdésemre! Folyamatos kapcsolatban voltunk. 2. Jó árat adtak, elsőre nem a legjobbat, de a 3. szolgáltatás minősége, és kedves ügyfélkezelés miatt nem volt kedvem átmenni máshová pár száz forint differencia miatt! Megkaptam amit szerettem volna, és személyes átvételnél is kedves volt a kolléganő! További sikeres működést kívánok!"
Cs. Hugó
"Kedves Csapat! Gyors és rugalmas kiszolgálás, kultúrált eladók és üzlet (Europark Üllői út) Ajánlom másoknak is."
M. Katalin
"Még egyszer hálásan köszönöm mind az Ön, mind a kollegái segítőkészségét és profizmusát, a honlapjuk abszolút érthetőségét és a gyors ügyintézést. ..bár több cég lenne annyira rugalmas és körültekintő, mint az Önöké. "
R. Viktória










































