Megvannak a nyertesek!
2014. január 13.
Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy a karácsonyi promóció sorsolása megtörtént. Vajon Ön a szerencsés nyertesek között van? Tovább olvasva megtudhatja...
A sorsolásban azon vásárlóink vettek részt, akik december 6 és 24 között legalább 20.000 Ft értékben vásároltak valamelyik üzletünkben, és kitöltötték a regisztrációs lapot. Illetve azok, akik webáruházunkban vásároltak 20.000 Ft-ot meghaladó értékben.
10 darab 1 éves Glamour előfizetést nyert:

10 darab GO női karórát nyert:

15 darab páros belépőt nyert a február 15-i Smile koncertre a Symbol-ban:

2 főre szóló vacsorát nyert 15.000 Ft értékben a Symbol Italian Fusion Restaurantban:

A FŐDÍJAT, azaz a 2 főre és 2 éjszakára szóló wellness hétvégét nyerte:

Gratulálunk a nyerteseknek! Hamarosan emailen is értesíteni fogjuk őket.
Köszönjük, hogy velünk játszottak! Idén sem lesz hiány nyereményjátékból, tartsanak velünk továbbra is!
Vissza a listaoldalra
"Kedves Csapat! Gyors és rugalmas kiszolgálás, kultúrált eladók és üzlet (Europark Üllői út) Ajánlom másoknak is."
M. Katalin
"Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, a visszajelzésem abszolút pozitív. Először rendeltem Tőletek és őszintén mondhatom, hogy 100%-ban meg voltam elégedve :) A telefonos elérhetőségen is nagyon kedvesek és segítőkészek voltatok, azt pedig különösen szupernek tartom hogy lehetőség van a weben rendelt termékeknél a kiválasztott üzletbe történő átjuttatásra és ott történő átvételre :)"
P. Zsófi
"Különösen a vevőszolgálat kedvességét és rugalmasságát emelném ki: a rendelés feladása után meggondoltam magam és kiszállítás helyett átvevő pontra kértem az órát. Kérésemet nagyon udvariasan és korrekt módon oldották meg, köszönet érte!"
S. György




































