bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Megvannak a nyertesek!

2014. január 13.

Megvannak a nyertesek!

Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy a karácsonyi promóció sorsolása megtörtént. Vajon Ön a szerencsés nyertesek között van? Tovább olvasva megtudhatja...

A sorsolásban azon vásárlóink vettek részt, akik december 6 és 24 között legalább 20.000 Ft értékben vásároltak valamelyik üzletünkben, és kitöltötték a regisztrációs lapot. Illetve azok, akik webáruházunkban vásároltak 20.000 Ft-ot meghaladó értékben.


10 darab 1 éves Glamour előfizetést nyert:



10 darab GO női karórát nyert:



 


15 darab páros belépőt nyert a február 15-i Smile koncertre a Symbol-ban: 



 


2 főre szóló vacsorát nyert 15.000 Ft értékben a Symbol Italian Fusion Restaurantban:



 


A FŐDÍJAT, azaz a 2 főre és 2 éjszakára szóló wellness hétvégét nyerte:



 


Gratulálunk a nyerteseknek! Hamarosan emailen is értesíteni fogjuk őket.


Köszönjük, hogy velünk játszottak!  Idén sem lesz hiány nyereményjátékból, tartsanak velünk továbbra is!


megosztás Pinteresten
twitter
Vissza a listaoldalra

"Köszönöm a segítséget, nagyon kedvesek, segítőkészek és rugalmasak voltak a kolléganők!"

H. Nóra

"Azért választottam a boltjukat, 1. mert önök reagáltak leggyorsabban a kérdésemre! Folyamatos kapcsolatban voltunk. 2. Jó árat adtak, elsőre nem a legjobbat, de a 3. szolgáltatás minősége, és kedves ügyfélkezelés miatt nem volt kedvem átmenni máshová pár száz forint differencia miatt! Megkaptam amit szerettem volna, és személyes átvételnél is kedves volt a kolléganő! További sikeres működést kívánok!"

Cs. Hugó

"Köszönöm az extra gyors szállítást és a személyes átvételi lehetőséget. Az eladó Hölgyek maximálisan kedvesek és segítőkészek voltak, minden könnyen, gyorsan és rugalmasan lett lebonyolítva. Maximálisan elégedett voltam mindennel, pedig ez csak ritkán fordul elő :-)"

H. Barbara