Klasszikus elegancia: bőrszíjas órák férfiaknak
2022. december 05.
Segítünk megtalálni a tökéletes meglepetést azoknak, akiknek az óra már nem csak egy időmérő, hanem egy stílust és egyéniséget kifejező, kötelező kiegészítő. A kifogástalan megjelenés mellett magas minőségű és hasznos funkciókkal ellátott ajándékötletek következnek.
Érték, hagyomány, innováció: a legnagyobb svájci, japán és német márkák klasszikus órái megtestesítik a férfiak álmait. A svájci karórák megjelenése tökéletes: a Doxa letisztult számlapokkal, a Tissot és a Roamer karórák pedig a klasszikus fekete-, barna- vagy kék színű, valódi bőrből készült bőrszíjakkal válnak igazán stílusossá. A japán gyártású Seiko karórákat a férfiak számára ellenállhatatlanná teszik az elegáns csúcstechnológiai megoldások.
A mechanikus karórák a reneszánszukat élik, ráadásul a mai automata órák akár 72 óra járástartalékkal is rendelkeznek. Ha több automata karóra is van a háztartásban, érdemes lehet óraforgatót is beszerezni otthonra, ami kényelmes megoldásként folyamatosan mozgásban tartja és ezáltal tölti az éppen nem viselt darabokat. A praktikus dátum- és második időzónás kijelzéssel felszerelt modellek elengedhetetlenek a mozgalmas irodai élet során.
A prémium kategóriás karórák között számtalan különlegesség található kínálatunkban, például egy igazán értékes, rádiójel vezérelt Junghans karóra, ami a német márkához hűen precíz megoldásokkal van felszerelve. A szintén német gyártású Zeppelin high-tech funkciókkal felszerelt karórái a legjobb minőség és a pontosság kombinációi. Érdemes alaposan szemügyre venni őket, hiszen a férfiak imádják az olyan karórákat, amik valamilyen módon a technológia gyöngyszemeinek számítanak.
Vissza a listaoldalra
"Kedves Csapat! Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel, a kiszolgálással, a választékkal, egyszerűen mindennel. Az óra, amit megvettem, nem volt budapesti üzletükben, de szerencsére rugalmasságuknak köszönhetően ha nem tetszett volna, tudtam volna másikat kérni. Az emailben 3 munkanapot írtak, mire az órát át tudom venni, de ebből 1 munkanap lett, aminek szintén csak örülni lehet. Köszönöm!"
P. Franziska
"A Fiam ...-án vette át a számára megrendelt 24 részes óra tároló dobozt az Alle Bevásárlóközpontban lévő üzletükben. Nagyon elégedettek vagyunk, gyönyörű, korrekt kidolgozású, pont olyan mint a web oldalukon. Az eladó kedves és készséges volt, értesített mikor a doboz az üzletükbe érkezett. Egész biztos, hogy máskor is rendelek Önöktől és személyesen is meglátogatom üzletüket. További szép napot a lelkes és kedves csapatnak!"
T. Kata
"A vásárlás kapcsán gyorsan, problémamentesen megérkezett az áru, folyamatosan értesítettek annak útjáról. A termékkel jelenleg elégedettek vagyunk, reméljük ez így is marad."
Dr. Sz. Emma













































