bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Karácsonyi nyereményjáték

2014. január 06.

Karácsonyi nyereményjáték

Nagy örömünkre a karácsonyi nyereményjátékunk során nagyon sokan regisztráltak üzleteinkben. Ki vesz részt a sorsoláson?

Aki legalább 20.000 Ft értékben vásárolt valamelyik üzletünkben és kitöltötte a regisztrációs lapot.


VAGY


Aki webáruházunkban vásárolt 20.000 Ft-ot meghaladó értékben.


A regisztrációs lapok feldolgozása folyamatban van, a sorsolásig szíves türelmüket kérjük!


A sorsolás dátuma: 2014. január 13. (hétfő)


 


A nyereményekről addig se feledkezzünk meg:


•             1 wellness hétvége  2 fő részére 2 éjszakára egy hazai wellness hotelben


•             1 vacsora 2 fő részére a Symbol Italian Fusion Restaurantban


•             10 db 1 éves Glamour Magazin előfizetés


•             10 db Girl Only női karóra


•             15 db Smile koncertre szóló páros belépő a Symbolban


 


 


megosztás Pinteresten
twitter
Vissza a listaoldalra

"Elégedett voltam a rugalmas és gyors kiszolgálással. Az üzlet munkatársai kedvesek, udvariasak, segítőkészek voltak. Megtapasztalhattam, hogy itt vásárlás összegétől függetlenül fontos a vásárló, jó szívvel tudom mindenkinek ajánlani. További munkájukhoz sok sikert és sok elégedett vásárlót kívánok! "

V. Erzsébet

"Igen, én elégedett vagyok. Gyorsan átkerült az óra, ott is volt, tudtak róla. A hölgy válaszolt a kérdéseimre, készséges volt. Tulajdonképpen semmit, de semmit nem tudnék mondani amit jobbító szándékkal, de máshogy kéne csinálni. Ár, ajándék, minden úgy volt ahogy megbeszéltük. Nem nekem kellett mondani, tudták. Így tovább, sok sikert kívánok!"

Sz. László

"Teljes mértékben meg vagyok elégedve a rendelt nyaklánccal, a valóságban is ugyanolyan, mint a képen, ami pozitívum, mert sok helyen tapasztaltam, hogy felraknak olyan képet, ami nem tükrözi a valóságot. Az alkalmazottak segítőkészek és kedvesek voltak, nem kellett ezer évet várni, mire előkotorják a rendelésem."

H. Alexandra