bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Exkluzív stílustanácsadónk: Gönczi Gábor!

2013. szeptember 12.

Exkluzív stílustanácsadónk: Gönczi Gábor!

Mindig jól jön a hozzáértő véleménye, ha divatról van szó. Legyen az Ön stylistja Gönczi Gábor! Szeptember 19-én 16 és 18 óra között Europarkban, majd 18:30 és 20:30 között az Allee-ban lévő üzletünkben fogja Gábor segíteni vásárlóinkat a választásban.

 



Ráadásként minden vásárlónk, aki 10 000 Ft feletti értékben vásárol, ajándékba kapja Gönczi Gábor és Csikós Balázs: „Bazi nagy esküvőskönyv” című könyvét, rögtön a szerző által dedikálva.


Gábor és Balázs a Smile Rock Circus zenekar tagjaiként több mint 300 esküvőn gyűjtötték össze tapasztalataikat. Ha dilemmázott már azon, mennyit dobjon menyasszonytánckor a kalapba, ha nem tudja, mi az a koktéltrükk vagy a klímatrükk, Önnek szól ez a könyv.


Kukkantson be a hazai celebesküvők kulisszatitkaiba az Újvilág Ékszer Óra jóvoltából!


megosztás Pinteresten
twitter
Vissza a listaoldalra

"Teljes mértékben meg vagyok elégedve a rendelt nyaklánccal, a valóságban is ugyanolyan, mint a képen, ami pozitívum, mert sok helyen tapasztaltam, hogy felraknak olyan képet, ami nem tükrözi a valóságot. Az alkalmazottak segítőkészek és kedvesek voltak, nem kellett ezer évet várni, mire előkotorják a rendelésem."

H. Alexandra

"Küldeményük rendben megérkezett a mai napon. Ügyintézésük, gyorsaságuk és a termékhez küldött ajándékuk miatt is köszönettel tartozom! "

P. László

"A Fiam ...-án vette át a számára megrendelt 24 részes óra tároló dobozt az Alle Bevásárlóközpontban lévő üzletükben. Nagyon elégedettek vagyunk, gyönyörű, korrekt kidolgozású, pont olyan mint a web oldalukon. Az eladó kedves és készséges volt, értesített mikor a doboz az üzletükbe érkezett. Egész biztos, hogy máskor is rendelek Önöktől és személyesen is meglátogatom üzletüket. További szép napot a lelkes és kedves csapatnak!"

T. Kata