bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
BIBIGI brillköves/drágaköves ékszerek!

2015. április 24.

BIBIGI brillköves/drágaköves ékszerek!

Ha eddig elérhetetlennek tűntek a drágaköves ékszerek, most elérhetővé tesszük számodra.

Bemutatjuk a BIBIGI brillköves ékszereket, melyek az olasz ékszergyártás központjában, Valenzában láttak napvilágot.


Miben rejlik az ékszerek exkluzivitása?


Az összes ékszer 18 karátos, a gyémántok Top Wesselton színűek. Minden ékszerhez egyedi díszdoboz és certifikát tartozik. Továbbá minden ékszerben megtalálható a gyártó, a BIBIGI cég logója, lézer gravírozva!


Üzleteink, ahol akár fel is próbálhatjátok az ékszereket: Europark és Allee (Budapest), Árkád (Győr)


Hamarosan a webshopban is elérhetőek lesznek!



megosztás Pinteresten
twitter
Vissza a listaoldalra

"Elégedett voltam a rugalmas és gyors kiszolgálással. Az üzlet munkatársai kedvesek, udvariasak, segítőkészek voltak. Megtapasztalhattam, hogy itt vásárlás összegétől függetlenül fontos a vásárló, jó szívvel tudom mindenkinek ajánlani. További munkájukhoz sok sikert és sok elégedett vásárlót kívánok! "

V. Erzsébet

"Teljes mértékben elégedett vagyok a termékkel, a webshoppal és a kiszolgálással is. Sikerült örömet szereznem vele a páromnak. Nagyon gyorsan megérkezett a termék és az e-mail jelzések is remek dolog. Továbbá is maguknál fogok vásárolni:) Köszönök mindent! "

V. István

"Köszönöm a segítséget, nagyon kedvesek, segítőkészek és rugalmasak voltak a kolléganők!"

H. Nóra