bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Bering, az óra, melyet az Északi-sark szépsége és tisztasága ihletett

2013. október 15.

Amikor 2008-ban a dán kalandvágyó üzletember, René Kaerskoy közvetlenül az Északi-sark felett kiugrott ejtőernyőjével egy helikopterből, még nem gondolta, hogy egy teljesen új érzésvilág keríti hatalmába.

 A földgolyó legészakibb pontján, a biztonságos landolás pillanatában szívét a hideg, a táj rideg szépsége és a végtelen jégmező látványa járta át. Ezek az élmények ihlették annak az óramárkának a megszületését, mely végtelenül egyszerű, tiszta és lélegzetelállítóan szép, mint maga az Északi-sark. Ez az óramárka nem más, mint a Bering. Nevét egy dán tengerészről, Vitus Beringről kapta, aki mintegy 280 évvel ezelőtt átszelte azt a tengerszorost, amely később tettének elismeréseként az ő nevét kapta – ez a Bering-szoros.


A Bering márka az időmérők magas minőségére specializálódik, a nagy gondossággal kidolgozott darabokat főleg a lapos tokozás, a kerámia és a zafírüveg alkalmazása jellemzi. E komponensek a karcolásnak ellenálló kerámia és zafírüveg minőségi jegyei mellett igen kellemes érzést váltanak ki az óra viselése során.


Ismerje meg a Bering világát:


 


megosztás Pinteresten
twitter
Vissza a listaoldalra

"Teljes mértékben meg vagyok elégedve a rendelt nyaklánccal, a valóságban is ugyanolyan, mint a képen, ami pozitívum, mert sok helyen tapasztaltam, hogy felraknak olyan képet, ami nem tükrözi a valóságot. Az alkalmazottak segítőkészek és kedvesek voltak, nem kellett ezer évet várni, mire előkotorják a rendelésem."

H. Alexandra

"Azért választottam a boltjukat, 1. mert önök reagáltak leggyorsabban a kérdésemre! Folyamatos kapcsolatban voltunk. 2. Jó árat adtak, elsőre nem a legjobbat, de a 3. szolgáltatás minősége, és kedves ügyfélkezelés miatt nem volt kedvem átmenni máshová pár száz forint differencia miatt! Megkaptam amit szerettem volna, és személyes átvételnél is kedves volt a kolléganő! További sikeres működést kívánok!"

Cs. Hugó

"Köszönöm, mindennel elégedett voltam a rendelés során. A rendelt termék olyan volt, amit vártam, a rendelés állapotáról folyamatosan tájékoztattak, telefonon értesítettek az átvétel lehetőségéről. Másnak is szívesen ajánlom szolgáltatásaikat. "

F. Ildikó