bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
BANKKÁRTYÁS FIZETÉS

2020. április 16.

BANKKÁRTYÁS FIZETÉS

Már bankkártyás fizetést is biztosítunk webshopunkban! Pénzügyi partnerünk a SimplePay

Az érintés nélküli megoldások a mostani időszakban minden eddiginél fontosabbá váltak. Így az utóbbi hetekben azon dolgoztunk, hogy mielőbb elérhetővé tegyük a bankkártyás fizetést webshopunkban. Nagy öröm számunkra, hogy mostantól még egyszerűbb és biztonságosabb fizetési módot biztosíthatunk vásárlóink számára, ami az érintés nélküli kézbesítéssel kombinálva a lehető legjobb választás!


Pénzügyi partnerünk, a SimplePay az online fizetési megoldások egyik vezető hazai szolgáltatója. A kártyabirtokos biztonságát szem előtt tartva folyamatosan figyeli a tranzakciókat, így garantálva az online fizetési folyamat biztonságát. További információ, felhasználási feltételek: https://simplepay.hu/


megosztás Pinteresten
twitter
Vissza a listaoldalra

"Kedves Csapat! Gyors és rugalmas kiszolgálás, kultúrált eladók és üzlet (Europark Üllői út) Ajánlom másoknak is."

M. Katalin

"Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, a visszajelzésem abszolút pozitív. Először rendeltem Tőletek és őszintén mondhatom, hogy 100%-ban meg vo​ltam elégedve :) A telefonos elérhetőségen is nagyon kedvesek és segítőkészek voltatok, azt pedig különösen szupernek tartom hogy lehetőség van a weben rendelt termékeknél a kiválasztott üzletbe történő átjuttatásra és ott történő átvételre :)"

P. Zsófi

"A Fiam ...-án vette át a számára megrendelt 24 részes óra tároló dobozt az Alle Bevásárlóközpontban lévő üzletükben. Nagyon elégedettek vagyunk, gyönyörű, korrekt kidolgozású, pont olyan mint a web oldalukon. Az eladó kedves és készséges volt, értesített mikor a doboz az üzletükbe érkezett. Egész biztos, hogy máskor is rendelek Önöktől és személyesen is meglátogatom üzletüket. További szép napot a lelkes és kedves csapatnak!"

T. Kata