bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
A rajzfilmek tanításai örökké szólnak!

2024. május 31.

A rajzfilmek tanításai örökké szólnak!

Gyerekként sokunk nagy kedvencei voltak a Disney rajzfilmhősök, de mit kaptunk tőlük, amit felnőttként is hasznosíthatunk?

A család szeretete mellett A Szépség és a Szörnyeteg mese megtanított önmagunk elfogadására, és a külső iránti első befolyások elengedésére. A kis hableánytól azt vihetjük el útravalónak, hogy ha kitartók vagyunk és kiállunk önmagunkért, akkor nincsen lehetetlen számunkra. Míg Az oroszlánkirály kalandjaitól a barátság erejének fontosságát és a Hakuna Matata életérzést kaptuk. Most olyan Disney ékszereket gyűjtöttünk össze, amelyeket öröm viselni, és folyamatosan emlékeztetnek minket ezekre az értékekre.



megosztás Pinteresten
twitter
Vissza a listaoldalra

"Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, a visszajelzésem abszolút pozitív. Először rendeltem Tőletek és őszintén mondhatom, hogy 100%-ban meg vo​ltam elégedve :) A telefonos elérhetőségen is nagyon kedvesek és segítőkészek voltatok, azt pedig különösen szupernek tartom hogy lehetőség van a weben rendelt termékeknél a kiválasztott üzletbe történő átjuttatásra és ott történő átvételre :)"

P. Zsófi

"Elégedett voltam a rugalmas és gyors kiszolgálással. Az üzlet munkatársai kedvesek, udvariasak, segítőkészek voltak. Megtapasztalhattam, hogy itt vásárlás összegétől függetlenül fontos a vásárló, jó szívvel tudom mindenkinek ajánlani. További munkájukhoz sok sikert és sok elégedett vásárlót kívánok! "

V. Erzsébet

"Azért választottam a boltjukat, 1. mert önök reagáltak leggyorsabban a kérdésemre! Folyamatos kapcsolatban voltunk. 2. Jó árat adtak, elsőre nem a legjobbat, de a 3. szolgáltatás minősége, és kedves ügyfélkezelés miatt nem volt kedvem átmenni máshová pár száz forint differencia miatt! Megkaptam amit szerettem volna, és személyes átvételnél is kedves volt a kolléganő! További sikeres működést kívánok!"

Cs. Hugó