bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
A legnagyobb őszi esküvő kiállítás

2021. október 29.

A legnagyobb őszi esküvő kiállítás

November 6-7-én rendezik meg az ország legnagyobb és legrangosabb esküvői kiállítását Budapesten, a Hungexpón!

 


Érdemes személyesen kilátogatni és felkeresni standunkat, hiszen a megszokottnál is ragyogóbb és nagyobb karikagyűrű kínálattal, örök csillogás garanciával, vonzó kedvezményekkel és meglepetésekkel készülünk! 


A kiállítás belépőjegy váltáshoz kötött, melyről ITT informálódhatnak. 


Belépés csak védettségi igazolvánnyal rendelkező személyeknek. 


Bővebben a kiállításról ITT.


Ízelítő karikagyűrű kínálatunkból 


 


megosztás Pinteresten
twitter
Vissza a listaoldalra

"Nagyon elégedett voltam az üzletekben történő tájékoztatással és kiszolgálással. A megrendelt termék kiszállási ideje nagyon gyors volt."

P. Balázs

"Kedves Csapat! Gyors és rugalmas kiszolgálás, kultúrált eladók és üzlet (Europark Üllői út) Ajánlom másoknak is."

M. Katalin

"Igen, én elégedett vagyok. Gyorsan átkerült az óra, ott is volt, tudtak róla. A hölgy válaszolt a kérdéseimre, készséges volt. Tulajdonképpen semmit, de semmit nem tudnék mondani amit jobbító szándékkal, de máshogy kéne csinálni. Ár, ajándék, minden úgy volt ahogy megbeszéltük. Nem nekem kellett mondani, tudták. Így tovább, sok sikert kívánok!"

Sz. László