bezárás
bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Megvannak szülinapi játékunk nyertesei

2013. október 16.

Megvannak szülinapi játékunk nyertesei

Cégünk fennállásának 20. évfordulója alkalmából szept. 16-tól szept. 30-ig speciális nyereményjátékot hirdettünk. A játékban mindenki részt vehetett, aki bármilyen összegben vásárolt webshopunkban vagy 8 üzletünk valamelyikében.

Nagyon sokan így tettek, közöttük sorsoltuk ki nyereményeinket. A fődíjat, azaz valaki visszanyeri vásárlása értékét, további 20 szerencsés pedig 5.000 Ft értékű vásárlási utalvánnyal gazdagodik. A sorsolás tehát megtörtént:


A FŐDÍJ nyertese, azaz aki visszanyerte vásárlása értékét:


Rébb Dorina, aki webshopon keresztül egy Fossil órát vásárolt. Gratulálunk!



 


A 20 db 5.000 Ft ÉRTÉKŰ VÁSÁRLÁSI UTALVÁNY nyertesei:



 


A nyertesekkel emailben felvesszük a kapcsolatot.


Köszönjük mindenkinek, aki velünk játszott.


A nyereményjátéknak azonban még nincs vége, hiszen a kvízjáték folytatódik facebook oldalunkon a Unique karkötőért! Sok szerencsét!


megosztás Pinteresten
twitter
Vissza a listaoldalra

"Elégedett voltam a rugalmas és gyors kiszolgálással. Az üzlet munkatársai kedvesek, udvariasak, segítőkészek voltak. Megtapasztalhattam, hogy itt vásárlás összegétől függetlenül fontos a vásárló, jó szívvel tudom mindenkinek ajánlani. További munkájukhoz sok sikert és sok elégedett vásárlót kívánok! "

V. Erzsébet

"A megrendelt órát a kért időben megkaptam. A szolgáltatásukkal és a kollégáik telefonon nyújtott segítségével nagyon elégedett vagyok. A későbbi vásárlásaim során is az Önök cégét fogom előnyben részesíteni és ismerőseimnek is ajánlani fogom."

Sz. Gyula

"Küldeményük rendben megérkezett a mai napon. Ügyintézésük, gyorsaságuk és a termékhez küldött ajándékuk miatt is köszönettel tartozom! "

P. László