bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Visszavásárlási garancia
Thomas Sabo x Haribo zöld gumimaci kristályüveg karkötő 19 cm (A2151-445-6-L19)
 Thomas Sabo x Haribo zöld gumimaci kristályüveg karkötő 19 cm (A2151-445-6-L19)  Thomas Sabo x Haribo zöld gumimaci kristályüveg karkötő 19 cm (A2151-445-6-L19)  Thomas Sabo x Haribo zöld gumimaci kristályüveg karkötő 19 cm (A2151-445-6-L19)  Thomas Sabo x Haribo zöld gumimaci kristályüveg karkötő 19 cm (A2151-445-6-L19)

Játékos, emlékeket idéző kiegészítő a csuklódra: ez a karkötő újrahasznosított ezüstből készült, és a HARIBO gumimaci egyik, megtévesztően valóságosnak tűnő medvéjével büszkélkedhet. Szuper édes, de kérjük, ne rágcsálja meg. Kiváló minőségű, törésálló, enyhén satírozott zöld kristályüvegből készült, hátoldalán a THOMAS SABO x HARIBO felirat van gravírozva. Egy kis édesvízi tenyésztett gyöngy és egy szív alakú, fehér cirkónia kő díszíti. A híres gumimacik rajongójaként kombinálja ezt a karkötőt a kollekció különböző darabjaival - kontrasztot adhat egy elegáns öltözékhez, vagy tökéletesen kiegészítheti a megjelenését. Méret: Magasság kb. 9,00 mm, Szélesség kb. 18,50 mm, Vastagság kb. 1,00 mm.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Thomas Sabo x Haribo zöld gumimaci kristályüveg karkötő 19 cm - A2151-445-6-L19

Listaár: 64 100 Ft
+ ingyenes kiszállítás

1 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Rendkívül gyors, készséges, magas színvonalú kiszolgálásban volt részem. Köszönöm!"

Sz. Katalin

"Elégedett voltam a rugalmas és gyors kiszolgálással. Az üzlet munkatársai kedvesek, udvariasak, segítőkészek voltak. Megtapasztalhattam, hogy itt vásárlás összegétől függetlenül fontos a vásárló, jó szívvel tudom mindenkinek ajánlani. További munkájukhoz sok sikert és sok elégedett vásárlót kívánok! "

V. Erzsébet

"Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, a visszajelzésem abszolút pozitív. Először rendeltem Tőletek és őszintén mondhatom, hogy 100%-ban meg vo​ltam elégedve :) A telefonos elérhetőségen is nagyon kedvesek és segítőkészek voltatok, azt pedig különösen szupernek tartom hogy lehetőség van a weben rendelt termékeknél a kiválasztott üzletbe történő átjuttatásra és ott történő átvételre :)"

P. Zsófi