Vajon hogyan kell létrehozni egy világhírű, piacvezető divatmárkát?
Erre ma talán nincs is recept, de 1923-ban még tartós munkaruhák tervezésével és gyártásával el lehetett indulni ezen az úton. Persze a németországi Metzingenben élő Hugo Bossnak valószínűleg eszébe sem jutottak Párizs kifutói, a csillogás világa, amikor kitalálta első ruháit, de azok minőségük miatt széles körben közkedveltek lettek.
1948-ban meghalt a cégalapító, a márka arculata változni kezdett - épp időben. Az irányítást és az ötletgazda szerepet Boss unokái vették át. Működésüknek köszönhetően a hatvanas évek elejére a Boss márkának Németországban szinte egyedülálló módon divatos, sőt, merész ruhakollekciói lettek. Ezt az előnyt kihasználva a BOSS pár év alatt világhírű, nemzetközi márka lett, termékeivel nem követte, hanem meghatározta a divat irányát.
A márka ékszerei az óráihoz hasonlóan a messzemenőkig letisztult és kidolgozott vonalat képviselik. A precízség, a klasszikus és karakteres stíluselemek keveréke jellemző rájuk. Ez az elegáns ékszer márka minden korosztály számára remek választás.
Jelenleg nem található termék!
"Kedves Csapat! Gyors és rugalmas kiszolgálás, kultúrált eladók és üzlet (Europark Üllői út) Ajánlom másoknak is."
M. Katalin
"Köszönöm, mindennel elégedett voltam a rendelés során. A rendelt termék olyan volt, amit vártam, a rendelés állapotáról folyamatosan tájékoztattak, telefonon értesítettek az átvétel lehetőségéről. Másnak is szívesen ajánlom szolgáltatásaikat. "
F. Ildikó
"Nagyon szépen köszönöm, tetszik a megrendelt charm. Az eladók hihetetlen kedvesek és segítőkészek, már többször jártam az üzletben, és rendkívül magas színvonalú a kiszolgálás! (: Köszönöm szépen!"
H. Dorottya





























