bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Visszavásárlási garancia
Thomas Sabo Charm Club Charmista karkötő 15 cm (A2129-007-32-L15)
 Thomas Sabo Charm Club Charmista karkötő 15 cm (A2129-007-32-L15)  Thomas Sabo Charm Club Charmista karkötő 15 cm (A2129-007-32-L15)

Az újrahasznosított ezüstből készült láncszemes karkötő és a sötétkék homokkőutánzatból készült gyöngykarkötő kombinációja izgalmas megjelenést eredményez. A kapocsnál egy kerek THOMAS SABO Charm Club Charmista érme díszíti, amelyet kézzel festettek sötétkék hidegzománcból. Különböző hosszúságok közül választhatunk, és a charm karkötőt különböző charmokkal kombinálhatjuk. Méret: Magasság kb. 4,00 mm, Szélesség kb. 4,00 mm, Vastagság kb. 2,50 mm

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Thomas Sabo Charm Club Charmista karkötő 15 cm - A2129-007-32-L15

Listaár: 27 600 Ft
+ ingyenes kiszállítás

5 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Köszönöm az extra gyors szállítást és a személyes átvételi lehetőséget. Az eladó Hölgyek maximálisan kedvesek és segítőkészek voltak, minden könnyen, gyorsan és rugalmasan lett lebonyolítva. Maximálisan elégedett voltam mindennel, pedig ez csak ritkán fordul elő :-)"

H. Barbara

"A vásárlás kapcsán gyorsan, problémamentesen megérkezett az áru, folyamatosan értesítettek annak útjáról. A termékkel jelenleg elégedettek vagyunk, reméljük ez így is marad."

Dr. Sz. Emma

"Azért választottam a boltjukat, 1. mert önök reagáltak leggyorsabban a kérdésemre! Folyamatos kapcsolatban voltunk. 2. Jó árat adtak, elsőre nem a legjobbat, de a 3. szolgáltatás minősége, és kedves ügyfélkezelés miatt nem volt kedvem átmenni máshová pár száz forint differencia miatt! Megkaptam amit szerettem volna, és személyes átvételnél is kedves volt a kolléganő! További sikeres működést kívánok!"

Cs. Hugó