bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Visszavásárlási garancia
STEELWEAR Sidney férfi karkötő 21 cm (SW-869)
 STEELWEAR Sidney férfi karkötő 21 cm (SW-869)

STEELWEAR: Robusztus és kifejező – divatos férfi ékszerek Németországból - karkötők, nyakláncok, fülbevalók rozsdamentes acélból és/vagy bőrből. Fekete színű többszálú: fonott és hasított bőr szálakból álló karkötő mágneses zárral, ásvány kiegészítéssel: ónix és larvikit szemekkel, a karkötő hossza: 21 cm, amelyből egy darab 0,8 cm-es zár-rész kivehető, ezzel a karkötő mérete csökkenthető.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

STEELWEAR Sidney férfi karkötő 21 cm - SW-869

Listaár: 31 900 Ft
+ ingyenes kiszállítás

3 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Már nem először vásárolunk Önöknél. Számunkra fontos a megbízhatóság és a termék minősége is. Még sosem csalódtunk Önökben, reméljük még többször lesz alkalmunk választani a kínálatukból. További sikeres munkát kívánunk!"

H. Kornélia

"Azért választottam a boltjukat, 1. mert önök reagáltak leggyorsabban a kérdésemre! Folyamatos kapcsolatban voltunk. 2. Jó árat adtak, elsőre nem a legjobbat, de a 3. szolgáltatás minősége, és kedves ügyfélkezelés miatt nem volt kedvem átmenni máshová pár száz forint differencia miatt! Megkaptam amit szerettem volna, és személyes átvételnél is kedves volt a kolléganő! További sikeres működést kívánok!"

Cs. Hugó

"A Fiam ...-án vette át a számára megrendelt 24 részes óra tároló dobozt az Alle Bevásárlóközpontban lévő üzletükben. Nagyon elégedettek vagyunk, gyönyörű, korrekt kidolgozású, pont olyan mint a web oldalukon. Az eladó kedves és készséges volt, értesített mikor a doboz az üzletükbe érkezett. Egész biztos, hogy máskor is rendelek Önöktől és személyesen is meglátogatom üzletüket. További szép napot a lelkes és kedves csapatnak!"

T. Kata