bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Újdonság Újdonság Visszavásárlási garancia
STEELWEAR Las Vegas férfi karkötő 21,5 cm (SW-1002)
 STEELWEAR Las Vegas férfi karkötő 21,5 cm (SW-1002)  STEELWEAR Las Vegas férfi karkötő 21,5 cm (SW-1002)

STEELWEAR: Robusztus és kifejező – divatos férfi ékszerek Németországból - karkötők, nyakláncok, fülbevalók rozsdamentes acélból és/vagy bőrből. Többszálú fonott bőr, hasított bőr karkötő természetes föld-színekkel: vöröses-barna és szürkés-fekete hematit / fekete achát /ezüstös ónix ásványi szemekkel, mágneses zárral. A karkötő hossza: 21,5 cm, amelyből egy darab 0,8 cm-es zár-rész kivehető, ezzel a karkötő mérete csökkenthető.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

STEELWEAR Las Vegas férfi karkötő 21,5 cm - SW-1002

Listaár: 28 901 Ft
+ ingyenes kiszállítás

4 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"Igen, én elégedett vagyok. Gyorsan átkerült az óra, ott is volt, tudtak róla. A hölgy válaszolt a kérdéseimre, készséges volt. Tulajdonképpen semmit, de semmit nem tudnék mondani amit jobbító szándékkal, de máshogy kéne csinálni. Ár, ajándék, minden úgy volt ahogy megbeszéltük. Nem nekem kellett mondani, tudták. Így tovább, sok sikert kívánok!"

Sz. László

"Kedves Csapat! Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel, a kiszolgálással, a választékkal, egyszerűen mindennel. Az óra, amit megvettem, nem volt budapesti üzletükben, de szerencsére rugalmasságuknak köszönhetően ha nem tetszett volna, tudtam volna másikat kérni. Az emailben 3 munkanapot írtak, mire az órát át tudom venni, de ebből 1 munkanap lett, aminek szintén csak örülni lehet. Köszönöm!"

P. Franziska

"Még egyszer hálásan köszönöm mind az Ön, mind a kollegái segítőkészségét és profizmusát, a honlapjuk abszolút érthetőségét és a gyors ügyintézést. ..bár több cég lenne annyira rugalmas és körültekintő, mint az Önöké. "

R. Viktória