bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Akciós Akciós Visszavásárlási garancia
Pandora Barokk édesvízi tenyésztett gyöngy gyűrű 56-os méret (163293C01-56)
 Pandora Barokk édesvízi tenyésztett gyöngy gyűrű 56-os méret (163293C01-56)  Pandora Barokk édesvízi tenyésztett gyöngy gyűrű 56-os méret (163293C01-56)  Pandora Barokk édesvízi tenyésztett gyöngy gyűrű 56-os méret (163293C01-56)

A barokk kezelt édesvízi tenyésztett gyöngyös gyűrűvel egy újfajta klasszikus mutatkozik be. Ez a gyűrű egy barokk kezelt édesvízi tenyésztett gyöngyöt tartalmaz egy enyhén hullámos, 14 karátos arannyal futtatott, változó vastagságú karika közepén. Minden egyes kezelt édesvízi tenyésztett gyöngy egyedi, tehát mind méretében, mind színében eltérő lehet, emellett az anyagon idővel a természetes elhasználódás jelei mutatkozhatnak. Édesvízi tenyésztett gyöngyeinket fehérítő és fényességnövelő kezelésnek vetjük alá. Méretek: Mélység 10,1 mm. Magasság 9,2 mm. Szélesség 9,8 mm.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Pandora Barokk édesvízi tenyésztett gyöngy gyűrű 56-os méret - 163293C01-56

Listaár: 34 800 Ft
Internetes ár: 24 360 Ft
Kedvezmény: 10 440 Ft (30%)
+ ingyenes kiszállítás

2 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

kiegészítő termékek

"A Fiam ...-án vette át a számára megrendelt 24 részes óra tároló dobozt az Alle Bevásárlóközpontban lévő üzletükben. Nagyon elégedettek vagyunk, gyönyörű, korrekt kidolgozású, pont olyan mint a web oldalukon. Az eladó kedves és készséges volt, értesített mikor a doboz az üzletükbe érkezett. Egész biztos, hogy máskor is rendelek Önöktől és személyesen is meglátogatom üzletüket. További szép napot a lelkes és kedves csapatnak!"

T. Kata

"Teljes mértékben meg vagyok elégedve az Ügyfélszolgálattal. A felmerülő kérdésekben azonnal segítségemre voltak! Mindenkinek csak ajánlani tudom az Újvilágot!"

Cs. Szilvia

"Köszönöm a segítséget, nagyon kedvesek, segítőkészek és rugalmasak voltak a kolléganők!"

H. Nóra