bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Visszavásárlási garancia
Nomination "Kék bébi lábnyom" charm (330208-15)
 Nomination "Kék bébi lábnyom" charm (330208-15)  Nomination "Kék bébi lábnyom" charm (330208-15)  Nomination "Kék bébi lábnyom" charm (330208-15)  Nomination "Kék bébi lábnyom" charm (330208-15)

Eredeti klasszikus link kompozit karkötőhöz, kék baba lábnyom szimbólummal, zománcban és ezüst ezüst rozsdamentes acélon. Olaszországban készült. Tökéletes ajándék új szülőknek.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Nomination "Kék bébi lábnyom" charm - 330208-15

Listaár: 13 990 Ft
+ ingyenes kiszállítás

1 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

hasonló termékek, ajánljuk önnek

Nomination "Teknős" charm Nomination "Méhecske" charm Nomination "Végtelen szerelem" charm Nomination "Bika csillagjegy" charm Nomination "Vízöntő csillagjegy" charm
Nomination "Apró talpak" charm Nomination "Lakat" charm Nomination "I Love You" charm Nomination "Oroszlán csillagjegy" charm Nomination "Fehér rózsa" charm
Nomination "Kos csillagjegy" charm Nomination "Forever Together" charm Nomination "Olló" charm Nomination "Katicabogár" charm Nomination "Rozé fényképezőgép virágokkal" charm
Nomination "Mamma szív" charm Nomination "Hercegnő korona" charm Nomination "Ölelj meg" charm Nomination "Piros ajándék doboz" charm Nomination "Konyha királynő" charm

kiegészítő termékek

Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm

"Mind a kedves kiszolgálással, mind a termékekkel maximálisan elégedett vagyok. Üzletükben már korábban is többször vásároltam, ezért is választottam Önöket a webes rendeléshez is. Biztosan vásárolok még majd Önöknél és ismerőseimnek is ajánlani fogom üzleteiket. Munkájukhoz további sok sikert kívánok! "

H. Gabriella

"Azért választottam a boltjukat, 1. mert önök reagáltak leggyorsabban a kérdésemre! Folyamatos kapcsolatban voltunk. 2. Jó árat adtak, elsőre nem a legjobbat, de a 3. szolgáltatás minősége, és kedves ügyfélkezelés miatt nem volt kedvem átmenni máshová pár száz forint differencia miatt! Megkaptam amit szerettem volna, és személyes átvételnél is kedves volt a kolléganő! További sikeres működést kívánok!"

Cs. Hugó

"Igen, én elégedett vagyok. Gyorsan átkerült az óra, ott is volt, tudtak róla. A hölgy válaszolt a kérdéseimre, készséges volt. Tulajdonképpen semmit, de semmit nem tudnék mondani amit jobbító szándékkal, de máshogy kéne csinálni. Ár, ajándék, minden úgy volt ahogy megbeszéltük. Nem nekem kellett mondani, tudták. Így tovább, sok sikert kívánok!"

Sz. László