bezárás

Mi lehet annál izgalmasabb, mint hetente újabb és újabb érdekes információt megismerni a divatékszerek és órák világáról? Iratkozzon fel hírlevelünkre, és elsőként értesül az új trendekről és  akcióinkról!

Feliratkozás
Visszavásárlási garancia
Nomination "Kék bébi lábnyom" charm (330208-15)
 Nomination "Kék bébi lábnyom" charm (330208-15)  Nomination "Kék bébi lábnyom" charm (330208-15)  Nomination "Kék bébi lábnyom" charm (330208-15)  Nomination "Kék bébi lábnyom" charm (330208-15)

Eredeti klasszikus link kompozit karkötőhöz, kék baba lábnyom szimbólummal, zománcban és ezüst ezüst rozsdamentes acélon. Olaszországban készült. Tökéletes ajándék új szülőknek.

Bezárás

Ajánld ismerősödnek

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!




Ajánlás elküldése

Nomination "Kék bébi lábnyom" charm - 330208-15

Listaár: 13 990 Ft
+ ingyenes kiszállítás

1 db van készleten, szállítható!

megosztás Pinteresten
twitter

hasonló termékek, ajánljuk önnek

Nomination "Teknős" charm Nomination "Méhecske" charm Nomination "Végtelen szerelem" charm Nomination "Bika csillagjegy" charm Nomination "Vízöntő csillagjegy" charm
Nomination "Apró talpak" charm Nomination "Lakat" charm Nomination "I Love You" charm Nomination "Oroszlán csillagjegy" charm Nomination "Fehér rózsa" charm
Nomination "Kos csillagjegy" charm Nomination "Forever Together" charm Nomination "Olló" charm Nomination "Katicabogár" charm Nomination "Rozé fényképezőgép virágokkal" charm
Nomination "Mamma szív" charm Nomination "Hercegnő korona" charm Nomination "Ölelj meg" charm Nomination "Piros ajándék doboz" charm Nomination "Konyha királynő" charm

kiegészítő termékek

Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm
Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm Nomination "Konyha királynő" charm

"A Fiam ...-án vette át a számára megrendelt 24 részes óra tároló dobozt az Alle Bevásárlóközpontban lévő üzletükben. Nagyon elégedettek vagyunk, gyönyörű, korrekt kidolgozású, pont olyan mint a web oldalukon. Az eladó kedves és készséges volt, értesített mikor a doboz az üzletükbe érkezett. Egész biztos, hogy máskor is rendelek Önöktől és személyesen is meglátogatom üzletüket. További szép napot a lelkes és kedves csapatnak!"

T. Kata

"Kedves Csapat! Gyors és rugalmas kiszolgálás, kultúrált eladók és üzlet (Europark Üllői út) Ajánlom másoknak is."

M. Katalin

"Teljes mértékben meg vagyok elégedve a rendelt nyaklánccal, a valóságban is ugyanolyan, mint a képen, ami pozitívum, mert sok helyen tapasztaltam, hogy felraknak olyan képet, ami nem tükrözi a valóságot. Az alkalmazottak segítőkészek és kedvesek voltak, nem kellett ezer évet várni, mire előkotorják a rendelésem."

H. Alexandra